Hotel Mamaison Le Regina Warsaw obchodzi 15 lecie!

0
805

Od 15 lat hotel Mamaison Le Regina Warsaw jest dla wielu gości drugim domem, a restauracja, w której królują dania Piotra Szulca zachwyca niezwykłymi połączeniami smaków i aromatów. 6 czerwca 2019 piętnastolecie obecności na warszawskim rynku sieć Mamaison Hotels & Residences świętowała ze swoimi gośćmi i kluczowymi partnerami biznesowymi.

Urodziny miały oryginalny charakter wieczoru klubowego, który we wnętrzach Pałacu Mokronowskich nie był dość oczywistym wyborem. Tego dnia świętowano nie tylko okrągły jubileusz, ale również objecie dowodzenia nad Le Reginą przez nowego Dyrektora Generalnego Jarosława Huńkę, który dotychczas piastował ten sam urząd w drugim obiekcie sieci Mamaison w Warszawie – Rezydencji Diana, tym samym zostając szefem obu obiektów. Po oficjalnej przemowie i podziękowaniach za lojalność i przywiązanie do sieci  zaprosił gości do wspólnego świętowania. O dobre nastroje zaproszonych przez cały czas trwania imprezy dbał DJ Hirek Wrona, a główną atrakcją okazał się występ Cezarego Żaka. Entuzjastów kuchni La Rotisserie z największą przyjemnością zaproszono na poczęstunek z letnim koktajlowym menu autorstwa Chefa Piotra Szulca, a bar wręcz uginał się od znakomitych drinków i koktajli. Zwieńczeniem wieczoru był quiz z wiedzy na temat sieci Mamaison Hotels & Residences, który poprowadził sam Dyrektor Generalny wraz z Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu Sandra Iwińska. 15 nagród na 15lecie sieci okazało się strzałem w 10tkę, zaangażowanie gości w drodze na scenę po wygrane takie jak weekend w Pradze lub Budapeszcie, 5cio daniowa kolacja w restauracji La Rotisserie czy butelka szampana Dom Perignon przekroczyło oczekiwania organizatorów.

 

Reklama

Wszystkie atrakcje i kulinarne propozycje zyskały uznanie zaproszonych oraz spotkały się z wielkim zainteresowaniem i pochwałami, zdjęciom z gwiazdami wieczoru nie było końca.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!