Pierwszy w Polsce Four Point by Sheraton już otwarty

0
1018
Hotel zlokalizowany w sercu biznesowej części Warszawy, na Mokotowie, już przyjmuje pierwszych gości. To debiut tej marki w Polsce, a inwestorem jest spółka Mokotów Business & Airport Hotel.

Four Point by Sheraton Warsaw Mokotów powstał na warszawskim Służewcu, u zbiegu ul. Konstruktorskiej i ul. Suwak. Obiekt w swojej ofercie posiada 190 klimatyzowanych pokoi urządzonych w stylu vintage. Goście mogą korzystać z dobrze wyposażonego centrum fitness z sauną, z baru, który serwuje lokalne piwa rzemieślnicze oraz restauracji Suwak 7 Restaurant, która w swoim menu posiada dania kuchni regionalnej.

Marka skierowana jest głównie do gości biznesowych, stąd zlokalizowanie hotelu w biurowym zagłębiu Mokotowa oraz niecałe 5 km od lotniska Chopina. Filozofia marki zapewnia swoim gościom ponadczasowy design i komfort, co jest niezbędne podczas podróży.

Reklama


Dyrektorem obiektu jest Kamil Kaźmierkiewicz, a działem sprzedaży zarządza Tomasz Murawski. Spółka Mokotów Business & Airport Hotel wchodzi również w skład grupy inwestycyjnej, która realizuje budowę obiektu Seaside Park Kołobrzeg, a następnie obiektu w Zakopanem.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.