Kompleks Sky Tower otwiera się na koncepty gastronomiczne

0
1114
Sky Tower to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w stolicy Dolnego Śląska. Aby w pełni wykorzystać jego możliwości, firma LC Corp przyjęła nowe drogi rozwoju. Zaplanowane Sky Kitchen i Sky Bar to nowe rozwiązania, które uatrakcyjnią wrocławski kompleks.

Najpopularniejszy obiekt na Dolnym Śląsku, który odwiedza blisko 300 tys. turystów rocznie, poszerzy swoją ofertę o Sky Kitchen. W skład dedykowanej strefy gastronomicznej znajdującej się na poziomie 0 mają wchodzić wyspecjalizowane restauracje oraz kawiarnie. W planach firmy LC Corp jest wprowadzenie prawie 10 nowych punktów, a każdy z lokali ma serwować unikalne, nietypowe menu, nawet po zamknięciu głównego pasażu Sky Tower.

„Ma to być coś na wzór nowojorskiego Chelsea Market, miejskiej przestrzeni „z duszą”, wyjątkowy punkt towarzyski, zaskakujący i inspirujący. Prowadzimy już zaawansowane rozmowy z potencjalnymi najemcami, ale wciąż jeszcze jesteśmy otwarci na wprowadzenie nowych, nietypowych konceptów” – zapowiada Monika Woźniak, manager ds. komercjalizacji w LC Corp S.A.

Strefa Sky Kitchen będzie przypominać uliczkę z latarniami i ławeczkami, a każdy z lokali będzie posiadał autonomiczny ogródek doskonale wpisujący się specyfikę miejsca.

W planach firmy LC Corp jest także Sky Bar, który będzie znajdował się na 49. piętrze wieżowca. Uatrakcyjni to dodatkowo punkt widokowy, który zostanie poddany istotnemu remodelingowi oraz nowoczesnemu liftingowi. Zakłada się, że lokal będzie zajmował powierzchnię nawet do kilkuset metrów kwadratowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.