Pierwszy lokal Popeyes będzie otwarty 7 lipca we Wrocławiu

0
1190
Fot.: Materiały prasowe Popeyes

Sieć restauracji Popeyes otworzy swoje pierwsze lokale w Polsce. Pierwsza restauracja zostanie uruchomiona 7 lipca o godzinie 11:00 w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Kolejne lokale mają pojawić się w Szczecinie i Warszawie.

„Już oficjalnie możemy potwierdzić zarówno datę otwarcia wrocławskiego Popeyes, jak i lokalizacje dwóch kolejnych naszych restauracji w Galaxy w Szczecinie oraz w Złotych Tarasach w Warszawie,” informuje Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Popeyes CEE.

„Już od pierwszego dnia działalności na polskim rynku postaramy się oddać ducha marki rodem z Nowego Orleanu i pozytywnie zaskoczyć smakiem naszych dań. W menu szykujemy m.in. kultową Chicken Sandwich, ale też dania, które mogą być dla Polaków zupełnie nowym doznaniem smakowym – jak Popeyes Biscuit,” dodaje Aleksandrowicz.

Znana na świecie sieć restauracji Popeyes, której początki sięgają 1972 roku, planuje rozpocząć działalność w Polsce od centrów handlowych. Dopiero w kolejnej fazie rozwoju, firma zwróci swoją uwagę na lokalizacje uliczne.

Magdalena Małycha, Asset Manager w EPP, komentuje: „Należące do EPP centra handlowe cieszą się silną pozycją na rynkach, na których działają, dlatego często są miejscem ogólnopolskich i regionalnych debiutów sieci handlowych oraz konceptów gastronomicznych. Przykładem jest marka Popeyes, która otwiera swoje pierwsze lokale w obiektach EPP, w tym we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim i szczecińskim Galaxy.”

Nowo powstająca restauracja Popeyes stworzy dziesiątki miejsc pracy. Popeyes wciąż prowadzi rekrutację na różne stanowiska, a aktualne oferty pracy są dostępne na stronie internetowej https://popeyespolska.olx.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.