21 Czerwca: Otwarcie Da Grasso w Limanowej

0
875

Sieć restauracji Da Grasso ogłosiła najnowszą inwestycję, poszerzając swój zasięg do Limanowej. Lokal znajduje się przy ulicy Marka 9 i rozpocznie działalność już 21 czerwca. To krok dalej w dążeniu do przekształcenia Da Grasso w bardziej powszechnie dostępną markę na terenie Polski.

Klienci, którzy odwiedzą nową restaurację Da Grasso, będą mieli dostęp do szerokiej gamy oferowanych posiłków. Menu obejmuje pizze, które są dostępne zarówno pojedynczo, jak i w specjalnych zestawach przeznaczonych dla najmłodszych. Dodatkowo, restauracja oferuje startery, zupy oraz propozycje deserów.

Wygodne zamówienie będzie możliwe zarówno bezpośrednio w lokalu, jak i poprzez telefon lub stronę internetową, dając klientom szereg możliwości, aby skorzystać z oferty Da Grasso.

Magdalena Parfianowicz, Manager Operacyjny ds. Rozwoju Placówek Franczyzowych w Da Grasso, z entuzjazmem skomentowała nową inwestycję. „W ostatnich latach nasza sieć intensywnie się rozwija, a jednym z elementów jest sukcesywne uruchamianie kolejnych restauracji. Dlatego cieszymy się, że do grona miejscowości z naszą ofertą dołącza Limanowa. To jednak nie koniec – już niedługo ogłosimy dalsze inwestycje w kolejnych polskich miastach.”

Nowa restauracja będzie dostępna siedem dni w tygodniu, zgodnie z godzinami otwarcia: od poniedziałku do czwartku oraz w niedzielę od 10:00 do 21:00, a w piątki i soboty od 10:00 do 22:00.

Rozszerzenie obecności Da Grasso do Limanowej jest częścią szerszej strategii sieci, mającej na celu zwiększenie dostępności swojej oferty. Kolejne inwestycje zaplanowane są w innych miastach w Polsce, a szczegóły zostaną ogłoszone w najbliższej przyszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.