Fête de la musique w nowej odsłonie – La Nuit by Sofitel we Wrocławiu, Sopocie i Warszawie

0
237

Hotele Sofitel znane są z celebrowania 21 czerwca wielkiego międzynarodowego święta muzyki – Fête de la Musique. W tym roku muzyczne wydarzenia w hotelach Sofitel we Wrocławiu, Sopocie i Warszawie odbyły się pod hasłem La Nuit by Sofitel, zgodnie z nowym mottem marki Live the French Way nawiązującym do francuskiego stylu życia. 

Fête de la Musique, czyli francuska tradycja wspólnego grania, koncertowania i słuchania muzyki doskonale przyjęła się na całym świecie. Jej ambasadorem stały się również słynące z elegancji i luksusu hotele Sofitel. które aktywnie wspierają tę zainicjowaną 37 lat temu w Paryżu ideę. Muzyka rozbrzmiewająca 21 czerwca w hotelach Sofitel na całym świecie stała się już tradycją cenioną zarówno przez stałych bywalców, jak i nowych gości.

W 2019 roku marka przygotowała niespodziankę, bowiem tegoroczna odsłona święta muzyki została zorganizowana jako La Nuit By Sofitel. Jest to jedno z flagowych wydarzeń przygotowanych przez markę Sofitel, nawiązujące do elektryzującego, eleganckiego nocnego życia Paryża. Koncept opiera się na połączeniu nowoczesnej muzyki na żywo, odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni oraz dedykowanego menu z koktajlami. La Nuit by Sofitel ze swoim nowoczesnym i dynamicznym klimatem gościło wydarzenia związane z festiwalami filmowymi czy pokazami mody m.in. w Cannes, Marrakeszu, Moskwie czy Los Angeles. W Polsce koncept zadebiutował jako Fête de la Musique, a wszystko w nawiązaniu do Live the French Way – nowoczesnego francuskiego stylu życia.

La Nuit by Sofitel we Wrocławiu, Sopocie i Warszawie

Położony w samym sercu Wrocławia Sofitel Wroclaw Old Town, w ramach La nuit by Sofitel, zaprosił gości na wyjątkowy koncert duetu muzyków – gitarzysty i wokalisty Konrada Włoczyka oraz saksofonisty – Kacpra Duraja. Artyści oczarowali publiczność koncertem w aranżacjach jazzowych, bossa nova i rockowych. Nie zabrakło oczywiście doskonałych przekąsek i wyśmienitego wina specjalnie przygotowanych przez Szefa Kuchni. Koncertowi towarzyszyło otwarcie wystawy malarskiej Kind of blue autorstwa absolwentów wrocławskiej ASP – Małgorzaty Jojnowicz oraz Piotra Butkiewicza.

W nadmorskim Sofitel Grand Sopot muzyka rozbrzmiewała przez cały weekend wprowadzając niesamowitą atmosferę. Świętowanie rozpoczął wieczór La Nuit by Sofitel z dj-em aDHd i dźwiękami w rytmie house. Tego wieczora barmani serwowali autorskie koktajle, które idealnie wkomponowały się w celebrowanie pierwszego dnia lata: Thle Glenlivet Fizz, Aberlour Sour, Mint&Ginger. Muzyka widoczna była również poprzez muzyczne animacje, w których przez cały weekend uczestniczyli najmłodsi goście.

Sofitel Warsaw Victoria, to miejsce doskonale znane z organizacji niezapomnianych wydarzeń oraz pięknego designu m.in. luksusowych apartamentów, które właśnie przeszły całkowitą metamorfozę. Z okazji La Nuit by Sofitel hotel przygotował oprawę muzyczną dj-a dla odbywających się tego dnia eventów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.