Otwarcie odnowionego Grand Hotelu w Łodzi

0
703
Fot.: Materiały prasowe Grand Hotel Łódź

Grand Hotel Łódź, położony przy ulicy Piotrkowskiej 72, ogłosił gotowość do otwarcia po kilkuletnim okresie renowacji. Hotel, który działa od 1888 roku, jest znany z długiej historii i tradycji w sercu Łodzi. Po metamorfozie, obiekt oferuje 153 pokoje o zróżnicowanym standardzie i powierzchni, w tym dwuosobowe pokoje Standard i Deluxe, a także różne typy apartamentów.

W ramach odnowy, hotel wprowadził nowoczesne rozwiązania ekologiczne i technologiczne, zachowując jednocześnie historyczny charakter wnętrz, gdzie dominują naturalne materiały takie jak dąb, orzech, kamień, szkło i mosiądz. Wnętrza zostały wzbogacone o specjalnie zaprojektowane tkaniny oraz luksusowe kosmetyki dla gości.

Fot.: Materiały prasowe Grand Hotel Łódź

Grand Hotel Łódź poszerzył swoją ofertę o nowe przestrzenie eventowe, w tym Teatr z balkonem i nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym, mogący pomieścić 300 osób, oraz Café Grand, które nawiązuje do tradycji miejsca spotkań łódzkiej socjety. Restauracja Malinowa, znana z łódzkiej sceny gastronomicznej, oferuje przestrzeń na organizację eventów i przyjęć weselnych.

Fot.: Materiały prasowe Grand Hotel Łódź

Dodatkowo, hotel wprowadził strefę Wellness&SPA, wyposażoną w nowoczesne urządzenia do ćwiczeń i relaksu, w tym sauna fińska, łaźnia parowa, hammam, basen i atrakcje wodne.

Fot.: Materiały prasowe Grand Hotel Łódź
Fot.: Materiały prasowe Grand Hotel Łódź

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.