Da Grasso otwiera piętnastą pizzerię w Warszawie przy ulicy Taylora

0
525

Sieć pizzerii Da Grasso kontynuuje swoją ekspansję na warszawskim rynku gastronomicznym, otwierając piętnastą restaurację przy ulicy Taylora 7. Nowy lokal, który rozpoczął działalność, serwuje szeroki asortyment dań, w tym pizze, burgery, sałaty, startery, makarony oraz desery.

Restauracja jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 22:00. Da Grasso, znane z szybkiej obsługi i różnorodności menu, umożliwia klientom składanie zamówień zarówno osobiście, jak i zdalnie – poprzez internet oraz telefonicznie.

Mateusz Przygoński, Kierownik Regionalny Działu Franczyzy Da Grasso, zapowiada dalszy rozwój sieci w 2023 roku. Obecnie trwają prace nad otwarciem kolejnych pizzerii, o czym sieć ma poinformować w najbliższym czasie.

Nowy lokal Da Grasso w Warszawie oferuje przestronną salę konsumpcyjną, umożliwiającą komfortowe spożywanie posiłków na miejscu. Sieć, która w tym roku rozszerzyła swoją obecność również o Myślenice i Limanową, kontynuuje plany ekspansji, zapraszając mieszkańców stolicy do odwiedzenia nowego punktu na kulinarnej mapie miasta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.