[Hotel Meeting Online] UWAGA! Bilety w najniższej cenie tylko do końca tygodnia!

0
696

Hotel Meeting Online – jesienna edycja konferencji pod hasłem „W poszukiwaniu rozwiązań” startuje 17 listopada. Już dziś zapraszamy Państwa do zapoznania się z programem i rejestracji na 3 dniowe wydarzenie. Bilety w cenie 199 zł dostępne tylko do końca tygodnia! Nie zwlekaj i wykup  jeden bilet dla całego Zespołu!

Proponujemy zakup biletu w specjalnej cenie 199 zł, który jest dostępny do 31 października. To wersja ALL INCLUSIVE – cena zwiera dostęp do wszystkich elementów konferencji dla jednego urządzenia (na jeden login nie będzie się można zalogować na dwóch komputerach). Otrzymują Państwo dostęp do ponad 30 godzin transmisji na żywo oraz dostęp do tych nagrań przez miesiąc po konferencji. Co bardzo ważne – poza edukacją,  korzyścią dodaną będzie element integracyjny oraz motywacyjny zespołu.

W sumie przygotowaliśmy 12 prezentacji, 8 grup dyskusyjnych i 8 warsztatów, łącznie ponad 30 godzin nagrań, które będą dostępne dla uczestników nawet miesiąc po konferencji. Zachęcamy do zapoznania się z programem:

Reklama

UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST DODATKOWO PŁATNY – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING ONLINE 17-19 LISTOPADA

Zachęcamy Państwa do organizowania wspólnego udziału w konferencji w hotelach, zrobienia zdjęć lub nagrania filmów, a my je opublikujemy – pokażmy jak w tych trudnych czasach jednoczy się branża hotelarska!

Nie warto czekać na ostatnią chwilę. Bilety w cenie 199 zł będą dostępne tylko do 31 października. Od 1 listopada cena wzrasta do 299 zł, od 9 do 15 do kwoty 399 zł. Po tym terminie cena biletu to 499 zł. Dostępne są także bilety dla szkół i nauczycieli w cenie 99 zł. Dlatego zachęcamy do rejestracji już dziś:

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ HOTEL MEETING ONLINE 17-19 LISTOPADA

Dodatkowo zaplanowaliśmy nowość – Rozmowy 1:1!

Można umówić się na rozmowę telefoniczną z innymi uczestnikami każdego dnia konferencji. Wystarczy kliknąć przycisk rozmowy 1:1 w aplikacji Meeting 15.Wybrać osobę. Wybrać godzinę. Następnie w sekcji rozmowy 1:1 widoczne będzie czy ta osoba potwierdziła rozmowę, jeśli tak widać jej numer. Rozmowa jest zaplanowana na 15 minut.

Natomiast w czwartek 19 listopada zaplanowaliśmy podsumowanie konferencji i afterparty na HORECA TV – ogłosimy wówczas zwycięzców gier i opublikujemy wyniki ankiet.

Zachęcamy do śledzenia wydarzeń na Facebook’u:

https://www.facebook.com/horecabc

lub

https://www.facebook.com/TVhoreca

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.