Orbis rozwija sieć hoteli w Bułgarii

0
857
Grupa Orbis, strategiczny partner Accor – wiodącej na świecie grupy hotelarskiej – rozwija sieć hoteli w Bułgarii. Podpisana została umowa o zarządzanie pierwszym hotelem ibis Styles w Bułgarii.

„Hotel ibis Styles Sofia City zaoferuje 116 pokoi i powita pierwszych gości w 2021 roku. W Sofii nie ma jeszcze takiego produktu hotelowego jak ibis Styles, a ze względu na wyjątkowe połączenie korzyści, takich jak nowoczesna koncepcja, zaawansowana technologia i najlepsze międzynarodowe praktyki jesteśmy przekonani, że ta marka będzie trafionym wyborem dla tej lokalizacji. Hotel ibis Styles wzbogaci standardy jakości bułgarskiego przemysłu rozrywkowego i MICE. Ta nowa inwestycja będzie wsparciem lokalnej gospodarki i stworzy nowe miejsca pracy” – powiedziała Radina Stoyanova, kierownik projektu hotelowego.

Hotel będzie się mieścić w wielofunkcyjnym kompleksie łączącym skrzydło hotelu, część biurową i zaplecze konferencyjne z salą dla ponad 300 osób.

„ibis Styles Sofia City będzie zlokalizowany w nowej, dynamicznej części Sofii, gdzie czas jest jednym z najcenniejszych aktywów dla nowych firm – w bulwarze Tsarigradsko shose w pobliżu Sofia Tech Park, centrum handlowego i portu lotniczego Sofia oraz kilka minut od centrum miasta. To właśnie zegarki i zegary będą głównym motywem aranżacji wnętrz tego nowego hotelu” – dodaje Radina Stoyanova.

„Orbis, ze swoim strategicznym inwestorem Accor, jest wiodącą grupą hotelową w Europie Wschodniej. Pojawienie się w Sofii znanej międzynarodowej marki ibis Styles, oferującej innowacyjność i nowe doświadczenie hotelowe, potwierdza dynamikę naszej strategii rozwoju w Europie Południowo-Wschodniej. Jesteśmy zaszczyceni, że lokalny renomowany inwestor zdecydował się dołączyć do grupy Accor. ibis Styles to silna marka hotelowa, która znajduje się 20% powyżej swojej kategorii pod względem postrzegania marki” – skomentował Frank Reul, Szef Działu Rozwoju Orbis i Accor Eastern Europe.

ibis Styles to ekonomiczna marka grupy Accor łącząca niepowtarzalny design i klimat ze swobodną i przyjazną obsługą. Na świecie działa już ponad 470 tych komfortowych, designerskich hoteli. Ich wyróżnikiem są kreatywność i dobry nastrój, zapewniające gościom miłą atmosferę oraz możliwość zetknięcia się z lokalną specyfiką miasta i regionu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.