SkillsPoland 2022 już niedługo

0
355

SkillsPoland jest największym w Polsce konkursem branżowym skierowanym do uczniów, studentów i osób, które rozpoczynają swoją karierę zawodową. Daje możliwość rywalizacji aż w 22 konkurencjach. Tegoroczna edycja tego wydarzenia odbędzie się już niebawem, bo w dniach 23-15.11.2022r. w Gdańsku.

Już za kilka dni w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo po raz kolejny odbędzie się ogólnopolski konkurs SkillsPoland. Wezmą w nim udział uczniowie szkół branżowych, studenci kierunków technicznych i osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową. Celem tego największego w kraju konkursu branżowego jest wyłonienie najlepszych zawodników, którzy zostaną reprezentantami Polski na międzynarodowym finale EuroSkills 2023.

W Gdańsku wystąpi 200 zawodników (nie tylko z Polski, ale i zagranicy). Będą rywalizować w 22 konkurencjach, pośród których znajdą się: cukiernictwo, gotowanie, obsługa gości hotelowych i serwis restauracyjny. Ich poczynania oceniać będzie około 140 polskich i międzynarodowych sędziów.

Reklama

Organizatorzy SkillsPoland2022 dodatkowo przygotowali mnóstwo atrakcji zarówno dla uczestników, jak i osób odwiedzających wydarzenie. Wszyscy będą mieli okazję na spróbowanie swoich sił w kilkunastu strefach „try a skill”. Ponadto na chętnych czekać będą różnorodne konkursy z nagrodami i zorganizowane specjalnie na tę okazję turnieje gamingowe. Znajdzie się też czas i miejsce na warsztaty tematyczne dla nauczycieli, strefy partnerskie i targi szkół. Wydarzenie uświetnią panele dyskusyjne z przedstawicielami nauki, biznesu i instytucji publicznych.

Warto dodać, że wyłącznym organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji i SkillsPoland Sp. z o.o., a gospodarzem Miasto Gdańsk.

Każdy, kto ma ochotę odwiedzić gdańskie centrum AmberExpo i wziąć udział w SkillsPoland, ma jeszcze szansę na rejestrację tutaj.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.