SkillsPoland 2022 już niedługo

0
812

SkillsPoland jest największym w Polsce konkursem branżowym skierowanym do uczniów, studentów i osób, które rozpoczynają swoją karierę zawodową. Daje możliwość rywalizacji aż w 22 konkurencjach. Tegoroczna edycja tego wydarzenia odbędzie się już niebawem, bo w dniach 23-15.11.2022r. w Gdańsku.

Już za kilka dni w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo po raz kolejny odbędzie się ogólnopolski konkurs SkillsPoland. Wezmą w nim udział uczniowie szkół branżowych, studenci kierunków technicznych i osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową. Celem tego największego w kraju konkursu branżowego jest wyłonienie najlepszych zawodników, którzy zostaną reprezentantami Polski na międzynarodowym finale EuroSkills 2023.

W Gdańsku wystąpi 200 zawodników (nie tylko z Polski, ale i zagranicy). Będą rywalizować w 22 konkurencjach, pośród których znajdą się: cukiernictwo, gotowanie, obsługa gości hotelowych i serwis restauracyjny. Ich poczynania oceniać będzie około 140 polskich i międzynarodowych sędziów.

Organizatorzy SkillsPoland2022 dodatkowo przygotowali mnóstwo atrakcji zarówno dla uczestników, jak i osób odwiedzających wydarzenie. Wszyscy będą mieli okazję na spróbowanie swoich sił w kilkunastu strefach „try a skill”. Ponadto na chętnych czekać będą różnorodne konkursy z nagrodami i zorganizowane specjalnie na tę okazję turnieje gamingowe. Znajdzie się też czas i miejsce na warsztaty tematyczne dla nauczycieli, strefy partnerskie i targi szkół. Wydarzenie uświetnią panele dyskusyjne z przedstawicielami nauki, biznesu i instytucji publicznych.

Warto dodać, że wyłącznym organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji i SkillsPoland Sp. z o.o., a gospodarzem Miasto Gdańsk.

Każdy, kto ma ochotę odwiedzić gdańskie centrum AmberExpo i wziąć udział w SkillsPoland, ma jeszcze szansę na rejestrację tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.