Jak zwolnić pracownika?

0
410
Czy warto zwalniać pracownika, czyli ile kosztują firmę nieudane rekrutacje? Pracownik a zleceniobiorca – różne obowiązki i różne prawa. Jak zwolnić bezpiecznie pracownika? Praktyczne wskazówki. 5 zasad efektywnego zwolnienia nieskutecznego pracownika, czyli co zrobić, aby nie spotkać się w sądzie? Sytuacje konfliktowe lub sprawa w sądzie – jak wygrać? Odpowiedzi na te pytania udzieli Mikołaj Ostrowski podczas konferencji Gastro Meeting, która odbędzie się już 20 maja w Airport Hotel Okęcie.

Mikołaj Ostrowski – Adwokat i założyciel OWIW Legal. Absolwent aplikacji sądowej i adwokackiej. Ekspert w branży restauracyjnej i hotelowej. W szczególności doradza prawnie i biznesowo właścicielom i menadżerom restauracji i hoteli.

Podczas wiosennej edycji konferencji Gastro Meeting 2019, Mikołaj Ostrowski wygłosi prelekcję pt. „Jak zwolnić pracownika case study”

Reklama

Zapraszamy do zapoznania się z agendą wystąpień tegorocznych prelegentów na oficjalnej stronie internetowej konferencji Gastro Meeting 2019.

Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea.


Istnieje możliwość odebrania darmowych wejściówek, wystarczy zgłosić kupca do formuły Business Seed Dating.

Poniżej kod QR do wydarzenia na Facebook-u

Gastro Meeting to cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży gastronomicznej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań restauratorów i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

Jako organizator konferencji, zapewniamy uczestnikom dogodne warunki, by spotkania te były jak najbardziej efektywne i owocowały licznymi sukcesami zawodowymi.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.