Vienna House Easy Cracow oficjalnie świętuje zakończenie renowacji

0
1235

Ponad 150 gości miało okazję zobaczyć nowe oblicze Vienna House Easy Cracow w czasie wieczornego koktajlu. Letnia impreza przebiegła w swobodnym stylu, a zaproszeni klienci biznesowi i partnerzy toczyli rozmowy przy muzyce na żywo do późnych godzin wieczornych.

Wieczór 13 czerwca w Vienna House Easy Cracow był bardzo gorący. Ponad 150 gości świętowało ukończenie wielkiego projektu, jakim była generalna renowacja obiektu. Wśród atrakcji był pokaz taneczny Dominika Dana & Marcin Klasz z Grupy Tanecznej ATELIE oraz muzyka na żywo w wykonaniu saksofonisty Andrzeja Martinsona i wokalistki Agnieszki Szwarcowskiej. Nie zabrakło stoiska z lokalnymi winami, orzeźwiającymi napojami i lekkim jedzeniem, a DJka Karolina Pinkawa zagrzewała gości do zabawy.

– Ostatni rok był rokiem wyzwań i jestem niezwykle dumna z mojego zespołu. Wspólnie udało się nam osiągnąć sukces. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowy Vienna House Easy Cracow! – mówiła Ewa Nowakowska, dyrektorka generalna Vienna House Easy Cracow.

Vienna House Easy na poważnie wkroczył do Krakowa. Swobodny wystrój, niezobowiązująca atmosfera i naturalność wyróżnia wszystkie obiekty tej linii. Myślę, że w czasie dzisiejszego wieczoru dowiedzą się Państwo, co oznacza lokalna gościnność w wydaniu Vienna House Easy – dodał Tomasz Piórkowski, regionalny dyrektor Vienna House.

Na scenie wystąpił również Martin Ykema, COO Vienna House, który przyznał, że podczas 20-lecia hotelu obiecał dwie rzeczy: że przy następnym spotkaniu pogoda będzie lepsza i że nastąpią wielkie zmiany. Słowa dotrzymał.

Martin Ykema, Ewa Nowakowska, Tomasz Piórkowski

W czasie wieczoru goście mieli okazję zobaczyć pokaz kulinarny szefowej kuchni hotelu Małgorzaty Strzeleckiej i kucharzem z Akademii Kulinarnej Farutexu. Próbowali nowoczesnych dań kuchni polskiej, które na co dzień degustują goście hotelowej restauracji. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych składników, warzywa pochodzą od lokalnych dostawców, a kompozycje kulinarne łączą tradycję z nowoczesnością. Ci, co zostali na noc w hotelu, przekonali się, że śniadania w Vienna House Easy Cracow to porządny zastrzyk zdrowej energii. Świeżo parzona kawa, przygotowywane na miejscu dżemy czy pieczywo z lokalnej piekarni przywołują tylko dobre wspomnienia.

Wakacyjna oferta „Embrace the New”

Z okazji ponownego otwarcia Vienna House Easy Cracow przygotowuje również specjalną ofertę „Embrace the New”, którą można zarezerwować bezpośrednio na stronie www.viennahouse.com. Goście poza specjalną ceną – 49 EUR za pokój 1-os lub 59 EUR za pokój 2-os. dostają dostęp do specjalnego „lounge room” z przekąskami oraz zniżką 20% zniżki na wszystkie drinki i napoje alkoholowe.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.