Goście Horeca Radio – Jacek Michalak (Horeca Radio)

0
872
Przypominamy audycję z cyklu „Goście Horeca Radio” w której Rafał Krzycki gościł Jacka Michalaka, współwłaściciela firmy Print Resort, specjalizującej się w drukach dla hoteli. Rozmawiają o innowacyjnym podejściu ułatwiającym zlecanie i zarządzanie wszelkimi drukami, które są wykorzystywane w hotelarstwie, od wizytówek, przez papier firmowy, koperty, aż po zawieszki, etui na karty czy menu.

Jacek Michalak jest właścicielem firmy Print Resort składającej się z zespołu ludzi, których cechuje wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej i reklamowej. Firmę która wychodzi przed szereg i odpowiada na rosnące zapotrzebowanie wymagającego rynku hoteli. Firma wprowadziła narzędzie „System Zarządzania Drukiem”, za które w 2017 roku otrzymała nagrodę w konkursie „The Best Innovations”, dedykowanego producentom oraz dystrybutorom produktów i usług w sektorze HoReCa. Nagroda wręczona została podczas konferencji branżowej Hotel Meeting.

Ruszyła kolejna edycja konkursu „The Best Innovation”. Najciekawsza propozycja zostanie nagrodzona atrakcyjnym pakietem sponsorskim podczas konferencji Hotel Meeting 2019!

Jeśli zatem jesteś producentem lub dystrybutorem produktów czy usług w sektorze hotelarskim – zgłoś się do konkursu „The Best Innovation” i przekonaj, dlaczego to właśnie Twoje rozwiązanie jest innowacyjne i wyjątkowe. Na zwycięzcę czeka atrakcyjny pakiet sponsorski, w skład którego wchodzi m.in. bezpłatne stoisko oraz udział w spotkaniach z kupcami podczas konferencji biznesowej Hotel Meeting 2019!

Formularz zgłoszeniowy do konkursu „The Best Innovation”

Partnerzy audycji:

       

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.