Gniezno i Grudziądz z punktami KOKU Sushi

0
407
W marcu sieć KOKU Sushi powiększyła się o dwie nowe lokalizacje. Obecnie sieć swoje lokale ma w 19 miastach.

W tym roku planowane jest jeszcze uruchomienie lokali w Szczecinie i w Zawierciu.

„Z chęcią będziemy nawiązywać współpracę z inwestorami z takich miejscowości. Odnosimy wrażenie, że jesteśmy tam wyczekiwani, że odpowiadamy na społeczne zapotrzebowanie, tak jak w Grudziądzu, Gnieźnie czy Zawierciu. Najlepsza jednak jest sytuacja, kiedy jako pierwsi pojawiamy się z ofertą sushi na lokalnym rynku, tak jak na przykład w Łomży czy Bolesławcu. Nasze bary zostały tam bardzo dobrze przyjęte przez mieszkańców i działają znakomicie. Dlatego franczyzobiorcom z miast liczących mniej niż 150 tys., oferujemy też gwarancję wyłączności” mówi – Urszula Olechno współwłaścicielka sieci.

Reklama

KOKU Sushi działa w Polsce od 15 lat w modelu franczyzowym. W ofercie ma dwa modele współpracy: klasyczny sushi bar i wersję premium.

„Restauracje Koku Sushi Premium stworzyliśmy także z myślą o tym, by móc w nich organizować większe imprezy, takie jak biznesowe lunche, uroczystości rodzinne, spotkania towarzyskie. Z badań rynku gastronomicznego wynika, że Polacy coraz chętniej jadają na mieście i celebrują tam swoje święta” – mówi Mariusz Olechno, współwłaściciel KOKU Sushi.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.