Mr Hamburger rozwiązuje umowę z franczyzobiorcą z Sosnowca

0
867
Z powodu niewywiązywania się z postanowień umowy ze strony franczyzobiorcy z Sosnowca firma Mr Hamburger zakończyła z nim swoją współpracę.

Jak poinformował zarząd spółki MR Hamburger, 8 sierpnia 2018 roku spółka otrzymała informację o skutecznym dostarczeniu do Rafała Jędrasa – franczyzobiorcy prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Jędras Rafał RAF-TRANSPORT z siedzibą w Sosnowcu, oświadczenia spółki o rozwiązaniu umowy franchisingowej w sprawie prowadzenia lokalu w sieci Mr Hamburger ze skutkiem natychmiastowym, co oznacza zakończenie współpracy między stronami.

Zarząd podaje, że rozwiązanie umowy nastąpiło z przyczyn niewywiązywania się z postanowień umowy na warunkach franczyzowych. Oświadczenie o rozwiązaniu umowy ze skutkiem natychmiastowym zostało złożone zgodnie z postanowieniami umowy franchisingowej.

Mr Hamburger jest znaną siecią restauracji typu fastfood. Serwuje dania skomponowane ze specjalnie opracowanych receptur charakteryzujące się wysoką jakością. Poza burgerami w menu znajdują się frytki, hot-dogi, kebaby, tortille, nuggetsy oraz sałatki i lody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.