Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna z nowym Wiceprezesem

0
1083

Dziś odbyło się Walne zebranie Członków Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, które otworzył Prezes Zarządu Jan Błoński. Bartosza Mielczarczyka powołano na stanowisko Wiceprezesa. Na co dzień  jest On Zastępcą Dyrektora Stołecznego Biura Turystyki i odpowiada za promocję turystyki w Warszawie.

Przedświąteczne Walne Zebranie Członków MROT, było także okazją do podziękowania dotychczasowej Wiceprezes Marii Schicht, za kilkuletnie zaangażowanie w pracę Zarządu organizacji.

MROT jest organizacją pozarządową, której zadaniem jest promowanie walorów, atrakcji i produktów turystycznych Warszawy i Mazowsza. Jest ambasadorem mazowieckiej turystyki. Jako organizacja tworzy naturalną platformę realizacji wspólnych projektów.

Dysponuje pełną bazą wiedzy o ruchu turystycznym i atrakcjach Mazowsza oraz trendach ważnych dla rozwoju produktów turystycznych.

Do MROT należą samorządy, przedsiębiorcy, instytucje kultury i organizacje pozarządowe działające w obszarze turystyki i kultury na Mazowszu. Obecnie zrzesza ponad 80 członków, docierając z ofertą turystyczną regionu do mieszkańców Stolicy, informując o możliwościach wypoczynku i rekreacji na Mazowszu.

Poprzez rozwój turystyki MROT chce wzmocnić lokalną gospodarkę Mazowsza i przyczynić się do podniesienia jakości życia mieszkańców. Swoimi działaniami edukacyjnymi i wiedzą wspiera lokalne organizacje, samorządy i przedsiębiorców, którzy działają na rzecz rozwoju turystyki i wypromowania turystycznej atrakcyjności swojego subregionu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.