Kolejny lokal Sphinx otwarty

0
332
Kolejny lokal znanej sieci Sphinx, która należy do spółki Sfinks Polska został już otwarty. To już osiemnasty w stolicy i jest prowadzony w modelu franczyzowym.

Nowa restauracja zajmuje powierzchnię 160 m2, a przy lokalu do dyspozycji gości powstał całoroczny, zadaszony ogródek. Lokal oferuje 100 miejsc przy ok. 40 stolikach. Wnętrze urządzone jest w nowoczesnym stylu, które ozdobione jest orientalnymi akcentami, takimi jak klimy na ścianach czy charakterystyczne dla sieci lampy z oryginalnych tykw. Restauracja znajduje się przy ul. Kruczej 16/22.

„Najnowsza restauracja Sphinx położona jest w samym centrum Warszawy, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji. Elementy przedwojennej zabudowy przeplatają się tu z nowoczesną architekturą, tworząc ciekawy, wielkomiejski klimat. W bliskim sąsiedztwie mieszczą się dziś ambasady, urzędy, biura, a także budynki mieszkalne. Jako restauracja na różne okazje Sphinx świetnie wpisze się więc w charakter tej ulicy, zapewniając miejsce zarówno na biznesowy lunch w środku dnia, jak i spotkania w gronie rodziny czy przyjaciół” – mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

Reklama

Sphinx w swojej ofercie posiada dania kuchni bliskowschodniej jak i międzynarodowej. Szczególną pozycję w menu restauracji zajmuje kultowa Shoarma®, czyli mięso w orientalnych przyprawach podawane z sosem i dodatkami. Goście mogą spróbować też steków, zup, przekąsek, dań fit, vege, deserów. Dla dzieci przygotowane jest specjalne Kids Menu z dobranymi dla nich daniami. Klienci mogą również korzystać z aplikacji Aperitif. Jest ona bezpłatna, a jej posiadacze informowani są na bieżąco o ofertach, zniżkach, promocjach np. na wybrane dania, napoje oraz zestawy lunchowe.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!