Kolejny lokal Sphinx otwarty

0
1082
Kolejny lokal znanej sieci Sphinx, która należy do spółki Sfinks Polska został już otwarty. To już osiemnasty w stolicy i jest prowadzony w modelu franczyzowym.

Nowa restauracja zajmuje powierzchnię 160 m2, a przy lokalu do dyspozycji gości powstał całoroczny, zadaszony ogródek. Lokal oferuje 100 miejsc przy ok. 40 stolikach. Wnętrze urządzone jest w nowoczesnym stylu, które ozdobione jest orientalnymi akcentami, takimi jak klimy na ścianach czy charakterystyczne dla sieci lampy z oryginalnych tykw. Restauracja znajduje się przy ul. Kruczej 16/22.

„Najnowsza restauracja Sphinx położona jest w samym centrum Warszawy, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji. Elementy przedwojennej zabudowy przeplatają się tu z nowoczesną architekturą, tworząc ciekawy, wielkomiejski klimat. W bliskim sąsiedztwie mieszczą się dziś ambasady, urzędy, biura, a także budynki mieszkalne. Jako restauracja na różne okazje Sphinx świetnie wpisze się więc w charakter tej ulicy, zapewniając miejsce zarówno na biznesowy lunch w środku dnia, jak i spotkania w gronie rodziny czy przyjaciół” – mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

Sphinx w swojej ofercie posiada dania kuchni bliskowschodniej jak i międzynarodowej. Szczególną pozycję w menu restauracji zajmuje kultowa Shoarma®, czyli mięso w orientalnych przyprawach podawane z sosem i dodatkami. Goście mogą spróbować też steków, zup, przekąsek, dań fit, vege, deserów. Dla dzieci przygotowane jest specjalne Kids Menu z dobranymi dla nich daniami. Klienci mogą również korzystać z aplikacji Aperitif. Jest ona bezpłatna, a jej posiadacze informowani są na bieżąco o ofertach, zniżkach, promocjach np. na wybrane dania, napoje oraz zestawy lunchowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.