Nowy dyrektor hoteli Diament w Ustroniu

0
1964
Spa & Wellness Hotel Diament Ustroń**** i Hotel Diament*** zyskał nowego dyrektora. Rafał Gucia, który dotychczas zarządzał Rezydencją Dwór Polski, zastąpił Adama Krentusza.

Rafał Gucia zdobywał doświadczenie w branży hotelarskiej od 1996 r. Po ukończeniu studiów na kierunkach Turystyka oraz Zarządzanie Hotelarstwem i Gastronomią na AWF w Krakowie, rozpoczął swoją karierę na stanowisku kierownika działu marketingu. Przez następne kilka lat pełnił funkcję kierownika w obiektach wypoczynkowych, aż w 2007 roku został zastępcą dyrektora w Hotel Novotel Centrum w Katowicach. W czerwcu 2011 r. Rafał Gucia pierwszy raz objął stanowisko Dyrektora Generalnego Hotelu Orbis Aria w Sosnowcu, a rok później w karpackim Hotel Mercure Karpacz Resort. Następnie był związany z Best Western International oraz z Angelo by Vienna House w Katowicach. Poza hotelarstwem interesuje się dziennikarstwem sportowym – od 18 lat można usłyszeć go jako spikera podczas wydarzeń sportowych na Podhalu, m.in. podczas Pucharu Świata podczas skoków narciarskich. Posługuje się trzema językami, angielskim, niemieckim a także serbskim.

Hotele Diament w Ustroniu to wyjątkowe miejsce, w samym sercu Beskidów. Obiekty położone są wśród malowniczej i uzdrowiskowej okolicy z bliskim dostępem do centrum miasta oraz wielu rozrywek. Kompleks składa się z dwóch skrzydeł, w których dla gości przygotowanych jest 121 nowoczesnych i komfortowych pokoi o różnym metrażu i wyposażeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.