Nowe otwarcie Pizza Hut w szczecińskim centrum Galaxy

0
925
Gruntowne odświeżenie wnętrza przeszła niedawno  restauracja Pizza Hut ulokowana w centrum handlowo-rozrywkowym Galaxy. Znajdujący się w samym sercu Szczecina – przy al. Wyzwolenia 18 – lokal ma aż dwa poziomy i zapewnia swoim gościom pełną obsługę kelnerską.
Wystrój lokalu zawsze były mocną i ważną stroną restauracji Pizza Hut. Niezobowiązujące, oświetlone ciepłym światłem wnętrza z miękkimi kanapami, wygodnymi krzesłami i dużymi stołami, sprawiają, że komfort jedzenia i spotkania z bliskimi staje się jeszcze większy, a z lokalu po prostu nie chce się wychodzić! Design restauracji Pizza Hut w szczecińskim Galaxy został odświeżony, przy zachowaniu jego nastrojowego charakteru, tworzonego m.in. przez klimatyczną, lubianą przez gości antresolę.
IMG_3771.JPG
Nowe otwarcie Pizzy Hut w szczecińskim centrum Galaxy oznacza nowy design restauracji, ale menu pozostaje bez zmian. W odświeżonym, upiększonym wnętrzu, nadal będzie można swobodnie porozmawiać z bliskimi, zjeść  chrupiącą pizzę i wypić świeżo przygotowaną lemoniadę.
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.