Da Grasso w Nowym Targu zmienia lokalizację

0
775

Pizzeria Da Grasso w Nowym Targu zmieniła swoją lokalizację i od 28 lutego działa przy ul. Sikorskiego 16A

Wśród propozycji w menu lokalu znajduje się m.in. kilkadziesiąt wariantów pizzy, startery, makarony, sałaty, burgery, a także dania mięsne czy desery. Na gości lokalu czekają również atrakcyjne zestawy w promocyjnych cenach. Z okazji nowego otwarcia dla klientów przygotowano specjalny konkurs, w którym do wygrania są zestawy voucherów na darmową pizzę w Da Grasso.

Cieszymy się, że restauracja Da Grasso w Nowym Targu zyskuje nową jakość. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, turystów i gości do wypróbowania propozycji z naszego menu. Chcemy, aby restauracja stała się ważnym miejscem spotkań towarzyskich czy rodzinnych w mieście – komentuje Magdalena Parfianowicz, Manager Operacyjny ds. Rozwoju Placówek Franczyzowych.

Jak podkreśla, zmiana lokalizacji i franczyzobiorców prowadzących określone restauracje to jeden z elementów przemian w branży gastronomicznej.

– Od lat obserwujemy trendy rynkowe, aby odpowiednio prowadzić lub modyfikować sposób prowadzenia biznesu. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na płynne przejście całego procesu, związanego z wprowadzeniem nowego partnera biznesowego w struktury Da Grasso. Wiemy, które elementy są kluczowe zwłaszcza na początku działalności, a franczyzobiorcy otrzymują pełne wsparcie na każdym etapie współpracy – kończy Magdalena Parfianowicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.