Nowa restauracja z autorskim menu w stolicy Dolnego Śląska

0
1684
Mateusz Zielonka, zwycięzca szóstej edycji MasterChefa, otworzył swoją restaurację we Wrocławiu. W menu znalazły się wyłącznie jego autorskie przepisy.

Restauracja „Surfer” mieści się w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu. Lokal ma powierzchnię 270 m2. i urządzony jest w morskim stylu. Głównym motywem są powieszone na ścianach deski surfingowe, których miłośnikiem jest Zielonka. Klimat dopełniają białe ściany, stare lampy oraz duża ilość egzotycznego drewna i zieleni. Wszystko to sprawia, że odwiedzający mogą poczuć się jak na plaży. Restauracja promuje ekologię i w związku z tym nie używa plastikowych naczyń, słomek i sztućców.

W autorskim menu przeważają burgery, które są inspirowane podróżami Zielonki i łączą jedzenie uliczne z daniami, jakie serwują eleganckie restauracje. W karcie dań znajdują się również desery, w tym ten, dzięki któremu Mateusz Zielonka wygrał kulinarne show MasterChef.

W nowej wrocławskiej restauracji do dyspozycji gości przeznaczono 50 miejsc. Lokal mieści się w rozbudowanej strefie gastronomicznej obok naleśnikarni La Paryżanka, na pierwszym piętrze galerii handlowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.