Nowa restauracja Sphinx w budynku hotelu

0
1120
Fot.: Materiały prasowe Sfinks Polska

Sieć SPHINX otworzyła nową restaurację w Żabiej Woli, położonej około 30 km od Warszawy, przy drodze ekspresowej S8. Lokalizacja to adres Przy Trasie 6, w obrębie budynku hotelowego. Goście hotelowi mogą korzystać z oferty śniadań, a menu restauracji zawiera dania inspirowane kuchnią bliskowschodnią. Restauracja działa w modelu franczyzy.

W ofercie nowego SPHINX znajduje się pięć sal, które mogą pomieścić do 250 osób na różnego rodzaju imprezy i spotkania. Dla gości przygotowano różne atrakcje. W głównej sali są dwie strefy dla dzieci. Przy restauracji znajduje się patio z ogródkiem letnim oraz stanowiskiem do grillowania. Wewnątrz budynku dostępne są tor do bowlingu oraz stoły bilardowe. W przyszłości planowane jest utworzenie zewnętrznego placu zabaw oraz organizacja imprez tematycznych. Restauracja ma dwa wejścia: jedno skierowane dla mieszkańców Żabiej Woli, drugie z bezpośrednim zjazdem z drogi S8. Przy obiekcie dostępny jest parking.

Mateusz Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, zarządzającej siecią SPHINX, podkreślił: Przyhotelowe restauracje to ciekawy kierunek rozwoju naszych sieci. W Żabiej Woli restauracja istnieje od wielu lat, jednak już teraz widać, że dzięki marce Sphinx lokalizacja przyciąga większą liczbę klientów niż dotychczas – zarówno podróżnych, jak i mieszkańców okolicznych miejscowości. Bezpośrednie sąsiedztwo trasy S8 zapewniającej komfortowy dojazd z Katowic do Warszawy sprawia, że ma ona również potencjał, aby stać się atrakcyjnym miejscem na organizację imprez firmowych i rodzinnych. Obserwujemy, że klienci w coraz większym stopniu stawiają na znane i cieszące się zaufaniem marki, a franczyza Sphinx jest szansą dla wielu istniejących restauracji na nowe otwarcie biznesowe.

Menu restauracji w Żabiej Woli zawiera różnorodne dania, w tym shoarmę, steki, ryby, sałatki, dania wegetariańskie oraz desery. Restauracja jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 11.00-21.00 oraz w niedziele od 11.00 do 20.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.