Ruszają zapisy do konkursu na najlepszego Recepcjonistę Roku w Polsce

0
677

W świecie hotelarstwa, gdzie pierwsze wrażenie jest kluczem do sukcesu, roli recepcjonistów nie można przecenić. Dlatego z wielką radością informujemy, że Stowarzyszenie Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – AICR Polska, otworzyło zapisy do konkursu ROTY Poland 2023. To niepowtarzalna okazja, by wziąć udział w rywalizacji o tytuł najlepszego recepcjonisty roku w Polsce.

Po dwuletniej przerwie, konkurs wraca z nową energią i otwiera drzwi dla talentów z hoteli niezrzeszonych. To szansa dla wszystkich, którzy chcą się wyróżnić i pokazać, że są najlepsi w tym, co robią.

Laureat konkursu nie tylko zdobędzie prestiżowy tytuł, ale również będzie miał okazję reprezentować Polskę na międzynarodowym konkursie na Lazurowym Wybrzeżu. To nie tylko szansa na zdobycie międzynarodowego uznania, ale również okazja do poznania kolebki Stowarzyszenia AICR International w Nicei oraz wymiany doświadczeń z hotelarzami z całego świata.

Przypomnijmy, że Polska ma już swoją historię sukcesów w konkursie. W przeszłości reprezentowali nas utalentowani recepcjoniści, tacy jak Agata Szparaga czy Krzysztof Studziński, który zdobył brązowy medal w 2023 roku.

Rejestracja trwa do 15 października 2023 roku, więc jeśli czujesz, że masz to, czego potrzeba, aby zostać najlepszym recepcjonistą w Polsce, nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!

AICR Polska to nie tylko konkursy. To przede wszystkim platforma wymiany doświadczeń i pasji. Czterokrotnie w roku organizowane są zjazdy, podczas których hotelarze mają okazję dzielić się wiedzą, uczestniczyć w szkoleniach i angażować się w wspólne projekty.

Dla tych, którzy chcą być na bieżąco z działalnością stowarzyszenia, polecamy śledzenie oficjalnych stron AICR Polska na Facebooku, Instagramie i LinkedIn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.