Najpilniej strzeżony sekret tego lata: Vienna House oferuje gościom ekskluzywne oferty i wyjątkowe doświadczenia

0
848

W hotelach Vienna House gościom, którzy zarezerwują ofertę #Speakeasy Summer w kampanii Hidden Secrets, wyjawimy hasło prowadzące do ekskluzywnych ofert hotelowych i miejskich.

W czasach prohibicji w Stanach Zjednoczonych bary typu speakeasy przeżywały prawdziwy rozkwit. Przybytki te serwowały gościom alkohol w absolutnej tajemnicy. Aby zapobiec wykryciu nielegalnych barów, mówiono o nich szeptem i stąd wzięła się ich nazwa. Także dzisiaj ukryte miejsca i sekrety mają magiczną moc przyciągania. Krążą plotki, pojawiają się domysły. Znajomy znajomego coś powiedział – jeśli znasz hasło, możesz w niektórych miejscach dostać więcej, niż Ci się wydaje. Tak samo będzie również tego lata w hotelach Vienna House.

Jeśli zarezerwujesz pokój w promocji kampanii Hidden Secrets online, podszepniemy Ci hasło, które daje dostęp do ekskluzywnych, krótkoterminowych ofert w hotelach i okolicy, a wszystko to jako dodatek do 25% zniżki za nocleg.

W jednym z takich miejsc otworzymy drzwi na sekretny taras na dachu, w innym będziemy serwować specjalne koktajle, których nie można znaleźć w menu. Nasi partnerzy na miejscu zaoferują uprzywilejowanym posiadaczom hasła coś naprawdę wyjątkowego – wyjaśnia Betina Welter, dyrektor ds. komunikacji w Vienna House.

Jednak sekret zostanie ujawniony tylko gościowi na miejscu, w przeciwnym razie nie będzie to już tajemnicą.

Ofertę promocyjną Hidden Secret można zarezerwować online na stronie www.viennahouse.com od 1 lipca do 15 sierpnia 2019 r. w hotelach uczestniczących w promocji, w zależności od dostępności. Czas pobytu przypada na okres od 1 lipca do 30 sierpnia 2019 r. Oferta obejmuje 25% zniżki na stawkę za pokój ze śniadaniem i bezpłatne szybkie WiFi oraz mile premiowe Miles & More.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.