Na warszawskiej Pradze powstanie nowy hotel

1
1439
Na przełomie roku, w samym sercu warszawskiej Pragi, otwarty zostanie Hotel Moxy Warsaw Praga, którego operatorem jest Hotel Professionals Management Group. Obiekt będzie mieścił się przy ul. Ząbkowskiej, na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek.

Nowy hotel, który zajmie łączną powierzchnię 5447 m2, ma wyróżniać się innowacyjnym stylem oraz wyjątkowym komfortem. Odnowiony obiekt dawnej destylarni w Koneserze zaoferuje gościom 141 pokoi, przestronne lobby z dedykowanymi strefami do zabawy, odpoczynku i pracy, bar oraz całodobową strefę gastronomiczną w systemie grab and go.

Hotel Moxy Warsaw Praga został zaprojektowany z myślą o młodych mieszkańcach stolicy. Celem właścicieli jest zachęcenie ludzi do spędzania czasu we wspólnej przestrzeni. Od innych hoteli tej klasy odróżniać go będzie właśnie luźna strefa co-workingowa i przyjazna atmosfera wzbogacona o klimat starej Pragi. W otoczeniu obiektu pojawią się natomiast liczne bary, klimatyczne kawiarenki, sklepy z modą i rękodziełem, a także otwarty plac Konesera, na którym przez cały rok odbywać się będą jarmarki, koncerty, wystawy sztuki, festiwale czy wydarzenia sportowe.

Źródło: koneser.eu

Moxy Warsaw Praga będzie premierowym hotelem tej marki w Warszawie, a drugim w Polsce (jeszcze w tym miesiącu rusza hotel Moxy Katowice Airport, nieopodal lotniska w Pyrzowicach – przyp. red.).

1 KOMENTARZ

  1. Moxy to mega znana wśród młodych ludzi marka Hotelu. Ma ona zupełnie inny standard i przyciąga szczególnego klienta. Sam nocowałem w nim nie raz i powiem że idealnie będzie pasował do naszej pięknej warszawskiej Pragi. Fajnie bo to też pierwszy komercyjny hotel po tej stronie miasta i penie nie ostatni bo zaraz pojawi się konkurencja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.