Muzyczne wieczory z gwiazdami w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto

0
916
Coraz cieplejsze dni zachęcają do aktywnego spędzania czasu, a przyjemne wieczory idealnie nadają się na wyjście z przyjaciółmi lub drugą połówką. Jaki jest przepis na perfekcyjny wieczór? Dobre jedzenie, piękne wnętrza i dobra muzyka. Już od 4 maja, przez ponad miesiąc, w restauracji Winestone wszystkie te elementy zostaną zapewnione, aby można było cieszyć się wiosennymi kolacjami w doborowym towarzystwie.

Muzyczny schyłek dnia

Czas w restauracji Winestone hotelu Mercure Kraków Stare Miasto w piątkowe wieczory umilać będą wokaliści, którzy swoim głosem zaczarują wszystkich słuchaczy. Wyjątkowy muzyk, Kuba Jaźwiecki, który pojawiał się jako suport na koncertach Czesław Śpiewa, czy Macieja Maleńczuka, uczestnicy ostatniej edycji znani z muzycznego show The Voice of Poland, emitowanego na antenie TVP2: Krzysztof Płonka i Asia „Azzja” Mądry, a także uczestniczka jednej z poprzednich edycji Monika Polak. To właśnie oni przy akompaniamencie muzyków zaprezentują swoje zdolności wokalne, autorskie utwory, a także covery tych znanych i kochanych przez nas wszystkich. W każdy piątek i wyjątkowo w jeden poniedziałek (14.05) posłuchać będzie można innego wokalisty, którego występ będzie idealnym dopełnieniem przyjemnej kolacji w restauracji Winestone, której szefem kuchni jest Maciej Pluta.

Miesiąc pełen atrakcji

Maj dzięki swoim temperaturom oraz dużej ilości dni wolnych jest idealnym miesiącem do ciekawego spędzania czasu. Miasto budzi się do życia, dzięki temu pojawiają się nowe oferty, które gwarantują rozrywkę na wysokim poziomie. Krakowianie spędzają coraz więcej wolnego czasu na świeżym powietrzu, szukając odpoczynku, oraz zajęć na wieczór. Odkrywane są nowe wystawy w galeriach, muzeach i sztuki w teatrach, a także miejsca, w których można się zrelaksować i posłuchać muzyki na żywo.

Harmonogram koncertów:

4.05 godz. 19:00 – Krzysztof Płonka

11.05 godz. 19:00 – Monika Polak

14.05 godz. 19:00 – Krzysztof Płonka

18.05 godz. 19:00 – Asia „Azzja” Mądry

25.05 godz. 19:00 – Kuba Jaźwiecki

1.06 godz. 19:00 – Asia „Azzja” Mądry

8.06 godz. 19:00 – Krzysztof Płonka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.