MPI Poland Chapter ma nowego prezesa

0
1093
Nowym prezesem stowarzyszenia MPI Poland Chapter została Monika Dymacz-Kaczmarczyk. Zastąpi ona Martę Kicler z Mazurkas DMC Poland, która zajmowała to stanowisko przez ostatnie dwa lata.

Monika Dymacz-Kaczmarczyk od dziesięciu lat pełni funkcję dyrektora zarządzającego w firmie Exprofesso. Jest członkiem polskich i międzynarodowych stowarzyszeń: MPI, Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Biznesu MATRIK, International Simulation and Gaming Association, wykładowcą w WSE w Krakowie. Wywodzi się ze środowiska korporacyjnego. Przez wiele lat była pełnomocnikiem ds. innowacji, rozwijając kreatywność wewnątrz organizacji i wprowadzający w życie narzędzia i procesy budujące kulturę innowacyjności. Na co dzień zarządza firmą, reprezentuje ją na zewnątrz, pracuje blisko z korporacjami, prowadzi szkolenia z kreatywności, innowacyjności i grywalizacji. Od kilku lat jest również aktywnym uczestnikiem, moderatorem i prelegentem międzynarodowych warsztatów i konferencji poświęconych szkoleniowym grom symulacyjnym. Nagrodzona została tytułem jednej z najbardziej wpływowych osób w branży eventowej za rok 2016 w konkursie MP Power Awards.

Meeting Professionals International (MPI) jest największym światowym stowarzyszeniem skupiającym organizatorów spotkań i wydarzeń założonym w 1972 roku w Stanach Zjednoczonych. Jego celem jest wyznaczanie kierunków postępu branży, edukacja oparta o innowacje i najnowsze teorie pokazujące przeobrażenia w przemyśle spotkań, nawiązywanie kontaktów biznesowych i możliwość wymiany handlowej, co odgrywa znaczącą rolę w promocji i rozwoju przemysłu spotkań.

Misją MPI Poland Chapter jest działanie na rzecz jego członków, by odnosili sukcesy zawodowe poprzez budowanie silnych kontaktów międzyludzkich, dzięki wzajemnej współpracy oraz znajomości rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.