MPEC – MOTYWACJA – już 7 maja!

0
890
MPI Poland Chapter zaprasza do Krakowa na inaugurację nowego obszaru projektu MPEC – MOTYWACJA. To już kolejne wydarzenie II edycji Meeting Professional Excellence Classes, który z sukcesem od prawie 2 lat kontynuuje stowarzyszenie. Warsztat „Komunikacje i emocje w pracy meeting plannera” odbędzie się 7 maja (wtorek) w Starej Zajezdni Kraków by DeSliva.

Podczas szkolenia będzie można się dowiedzieć, jak w praktyczny sposób podnieść swoją efektywność osobistą i zawodową zdobywając wiedzę na temat schematów. Wielu z nas, wykonując swoją pracę zawodową, napotyka całą masę czynników będących silnym źródłem stresu i innych nieprzyjemnych emocji. Jak więc w tak trudnych warunkach możemy skutecznie się komunikować z naszymi współpracownikami, partnerami czy dostawcami?

Szkolenie poprowadzi Dr Tomasz Drożdż – psycholog, trener, coach. Od ponad 13 lat prowadzi szkolenia z zakresu radzenia sobie ze stresem, kreatywności, współpracy w zespole, asertywności, analizy procesu grupowego, efektywnej komunikacji i autoprezentacji, psychologii reklamy, PR, motywacji do zmiany i zarządzania zmianą, zarządzania sobą w czasie, profilaktyki wypalenia zawodowego, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych oraz zagrożenia życia, identyfikacji i zmiany niezdrowych przekonań oraz wyznaczania i osiągania celów.

Elementy omawiane na warsztacie:

Co to są schematy?
Przekonania a schematy;
ABCD emocji;
Zasady „zdrowej” rozmowy;
Jak radzić sobie ze złością i zapobiegać konfliktom;
Rozpoznanie własnych schematów;
Style radzenia sobie ze schematami – podporządkowanie, unikanie, kontratak;
Domeny schematów – omówienie schematów;

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.