MOXO: inwestorzy, wizualizacje i konkurs na szefa kuchni

0
2536
Fot.: Materiały prasowe MOXO

Pisaliśmy ostatnio o nowo-powstającej restauracji i klubie muzycznym MOXO w kompleksie w Warszawskiej Fabryki Norblina. Dzisiaj podajemy więcej ciekawych szczegółów do tego niewątpliwie interesującego obiektu.

Za projekt MOXO w Fabryce Norblina odpowiedzialni są Inwestorzy z Amvox International:

Fot.: Materiały prasowe MOXO

Tomik Grewiński (1969) – jedna z najbardziej wpływowych osób w polskim show businessie. Udziałowiec agencji menedżerskiej Kayax i Kayax Production@Publishing. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w branży muzycznej i rozrywkowej.

Fot.: Materiały prasowe MOXO

Bertrand Jasiński (1976) – manager i wizjoner realizujący projekty handlowo – usługowe. Twórca marek i konceptów: Centrum Podróży, GO!Internet, Sale Zabaw Fikołki, Kuźnia Kulturalna, The Beer Store, Cook Story, Scena Kulturalna, Museum Store, Cucina Wilanów

Fot.: Materiały prasowe MOXO
Fot.: Materiały prasowe MOXO

Skąd wziął się pomysł na otwarcie lokalu w Fabryce Norblina?

Bertrand Jasiński
Nowe serce Warszawy, Fabryka Norblina to 2 ha terenu na warszawskiej Woli, które po rewitalizacji w istotny sposób zmieniły obraz stolicy. W centralnej części wielofunkcyjnego kompleksu przebiega tętniący życiem deptak łączący Biobazar, Food Town czy PianoBar. To właśnie tu, w dawnym budynku Odlewni będzie zlokalizowane MOXO. Jesteśmy przekonani ze to najlepsza z możliwych lokalizacji dla restauracji i klubu muzycznego.

Tomik, czy muzyka będzie siłą tego lokalu?

Tomik Grewinski
Chcemy aby muzyka w Moxo nawiązywała do najlepszych tradycji klubòw Londynu, Paryża i Berlina. Wielokrotnie spędzając w nich wieczory zastanawialiśmy się dlaczego takich miejsc wciąż nie ma w Warszawie. Dlaczego po dobrej, ekstatycznej kolacji nie można rozkoszować się najlepszymi drinkami w rytm najlepszych dj’skich setòw. Chcemy aby Moxo było właśnie takim miejscem. Miejscem tętniącym życiem, muzyką, energią, gdzie można zjeść elegancką kolację, a potem przy najlepszych drinkach w mieście poczuć parkietowy groove. Najlepsi polscy Dj’e rezydenci, goście z zagranicy, najgorętsze klubowe nazwiska, tematyczne wieczory. Wszystko w niezwykłej scenerii designersko urządzonych wnętrz w budynku XIXw Odlewni.

Czy macie Panowie już skompletowany zespół?

Bertrand Jasiński
Od samego początku odpowiedzialny za projekt jest Arkadiusz Motyliński, dyrektor operacyjny Amvox International, który prowadzi jeszcze kilka innych projektów dla naszej grupy, o których Państwo dowiecie się wkrótce…. Aktualnie rozpoczynamy konkurs na szefa kuchni do naszego zespołu. Jest to kluczowe stanowisko, którego obsadzenie jest dla nas bardzo ważne, wierzymy ze w niedługim czasie wyłonimy odpowiedniego kandydata.

Kiedy otwarcie?

Tomik Grewinski
Otworzymy lokal w 4 kwartale tego roku, wszystkich serdecznie zapraszamy!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.