Akademia Mistrzów Smaku by Belvedere: Warsztaty z udziałem Kurt’a Schellera i Tomka Łagowskiego [video]

0
994
Fot.: Materiały prasowe Akademia Mistrzów Smaku / Belvedere Gourmet Group

Siódme warsztaty Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere odbyły się 12 i 13 stycznia, w siedzibie Chefs Culinar w Wiskitkach. Tym razem trenerami byli doskonale znany szef kuchni, Kurt Scheller oraz szef kuchni restauracji Belvedere Łazienki Królewskie, Tomasz Łagowski.

Tematem warsztatów były ryby i owoce morza, a uczestnicy mieli okazję poznać wiele technik przygotowywania potraw z tych składników oraz samodzielnie je przygotować.

W ramach warsztatów odbyły się także spotkania z dwoma trenerami: Tomaszem Koleckim, prezydentem Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, który opowiadał o zasadach łączenia win z daniami oraz Pawłem Grubą, który poruszał temat food cost w gastronomii. Dzięki tym spotkaniom uczestnicy mieli okazję poznać tajniki sztuki sommelierskiej oraz dowiedzieć się, jak skalkulować koszt przygotowywania potraw w gastronomii.

Warsztaty odbyły się pod czujnym okiem doświadczonych trenerów, którzy udzielali uczestnikom rad oraz dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uczestnicy mieli okazję poznać nowe smaki oraz nauczyć się, jak wykorzystać ryby i owoce morza w różnorodny sposób. Warsztaty były nie tylko okazją do zdobycia nowych umiejętności kulinarnych, ale również do nawiązania nowych kontaktów w branży gastronomicznej.

Zapraszamy na relację wideo z warsztatów, która pokazuje jak eksperci i trenerzy Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere pracują z uczniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.