Zmiana na szczycie w warszawskim Sheratonie. Zayat nowym dyrektorem

0
1311
Fadlallah Zayat, były dyrektor generalny hotelu sieci JW Marriott w Bukareszcie, przejął stery w Sheraton Warszawa. Na analogicznym stanowisku Libańczyk zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat kierował pięciogwiazdkowym hotelem zlokalizowanym w Śródmieściu.

Fayat wrócił do Polski po trzech latach spędzonych na stanowisku General Managera w hotelu sieci Marriott International w stolicy Rumunii. Jego kariera w branży hotelarskiej od początku związana jest z amerykańskim potentatem. W 1994 r. w hotelu JW Marriott w Dubaju objął stanowisko general cashier, a w latach 2009-2013 piastował stanowisko dyrektora regionalnego ds. finansów sieci Marriott na Europę Zachodnią i w latach 2013-2015 na Europę Wschodnią. W tym czasie uczestniczył m.in. w procesie rebrandingu hotelu Marriott w stolicy Armenii, wprowadzał również na rynek hotele Marriott i Courtyard by Marriott w Tbilisi. W warszawskim obiekcie tej sieci pełnił natomiast funkcję room operations directora.

Sieć Sheraton Hotels & Resorts kilka miesięcy temu postanowiła poddać renowacji reprezentacyjny obiekt tej marki w Polsce. Zlokalizowany na rogu Placu Trzech Krzyży Sheraton Warsaw Hotel oferuje teraz swoim gościom nie tylko odrestaurowane pokoje, ale także dostęp do komfortowego Salonu Sheraton Club – prywatnej przestrzeni, w której można korzystać z darmowego internetu bezprzewodowego oraz bezpłatnych przekąsek i napoi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.