Młodzi profesjonaliści z branży hotelarskiej i gastronomicznej zmierzą się w Gdańsku

0
763
Fot.: Materiały prasowe EuroSkills

W dniach 5-9 września 2023 r. Gdańsk stanie się europejską stolicą zawodów branżowych. EuroSkills Gdańsk 2023, największe międzynarodowe zawody umiejętności branżowych, przyciągną kilkadziesiąt tysięcy osób z 32 krajów Europy. Dla branży hotelarskiej i gastronomicznej będzie to wyjątkowa okazja, by zaprezentować swoje umiejętności na arenie międzynarodowej.

Branże w centrum uwagi Wśród konkurencji, które zostaną zaprezentowane podczas zawodów, znajdują się kategorie związane z hotelarstwem, gastronomią oraz obsługą kelnerską. To doskonała okazja dla młodych profesjonalistów z Polski, by pokazać swoje umiejętności i rywalizować z najlepszymi w Europie.

Organizatorzy i partnerzy Za organizację wydarzenia odpowiadają m.in. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO oraz Miasto Gdańsk. Wydarzenie wspierają również liczni partnerzy medialni, w tym PAP®, POLSAT NEWS®, ESKA® i NEWSERIA®.

Polska drużyna w akcji Naszą ojczyznę reprezentować będzie 41 zawodników oraz 36 ekspertów. Polska drużyna będzie rywalizować w 41 konkurencjach, w tym w kategoriach związanych z hotelarstwem, gastronomią i obsługą kelnerską.

Zarejestruj się i bądź na bieżąco Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy dokonać darmowej rejestracji na oficjalnej stronie EuroSkills Gdańsk 2023. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji, w tym strefy „Try a skill”, gdzie będzie można wypróbować różne umiejętności związane z danym zawodem.

W tegorocznym wydarzeniu EuroSkills może wziąć udział każdy. Mile widziane są całe szkoły, klasy, nauczyciele oraz uczniowie, których zdecydowanie dotyczą te mistrzostwa.

Jedynym warunkiem wzięła udziału jest darmowa rejestracja na stronie: https://euroskills2023.org/pl/zarejestruj-sie/

Na widzów czekają koncerty i pokazy znanych artystów, takich jak: Kamil Bednarek, Sound’n’Grace, Dj Gromee, Tetiana Galistyna, czyTony Dream.

Zmagania polskiej drużyny można oglądać w social mediach:

https://www.facebook.com/WorldSkillsPoland/

Mapa wydarzenia dostępna jest na stronie:

https://euroskills2023.org/wp-content/uploads/2023/07/PL.png

Plan wydarzenia dostępny jest na stronie:

https://euroskills2023.org/wp-content/uploads/2023/07/EuroSkills_2023_Schedule_PUBLIC_20230704_PL-2.pdf

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.