Michał Grobelny z nowym stanowiskiem w Radisson Royal & Park Inn by Radisson Nevsky

0
913
Fot.: LinkedIn - Michał Grobelny

Michał Grobelny związany jest z siecią hoteli Radisson już od ponad 10 lat. Swoją pracę zaczynał w Warszawie, a następnie przeniósł się do Rosji. Teraz właśnie tam, a dokładniej w Radisson Royal & Park Inn by Radisson Nevsky, sprawuje funkcję Cluster General Managera.

Michał Grobelny rozpoczął swoją hotelarską karierę w 2010 roku w Polonia Palace Hotel. Pracował tam jako Food & Beverage Manager. Następnie w roku 2012 dołączył do zespołu sieci Radisson. Na początku nadal sprawował funkcję F&B Managera, a potem F&D Managera w Radisson Blu Sobieski w Warszawie.

W 2014 roku Grobelny zakończył przygodę z hotelami w Polsce i przeniósł się do Rosji. Tam w Park Inn by Radisson Sheremetyevo Airport Moscow pracował jako Executive Assistant Manager. Następnie został General Managarem w innym rosyjskim hotelu – tym razem był to Radisson Royal Hotel, St. Petersburg. Po niespełna trzech latach ponownie zmienił miejsce pracy (na Park Inn by Radisson Pulkovo Airport Sankt Petersburg Hotel), jednak pozostał przy tym samym stanowisku. Zanim objął obecną posadę, w 2019 roku trafił jeszcze do Radisson Blu Belorusskaya Hotel Moscow, gdzie przez około trzy i pół roku był nadal General Managerem.

Bogate doświadczenie Michała Grobelnego i jego znajomość przeróżnych obiektów należących do sieci Radisson sprawiają, że nieustannie wspina się po szczeblach zawodowej kariery. Ostatnio poinformował na swoich mediach społecznościowych, że od czerwca zeszłego roku ma nową posadę. Został bowiem Cluster General Managerem w Radisson Royal & Park Inn by Radisson Nevsky.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.