Hotel Meeting – program wiosennej edycji

0
1246
Do kolejnej edycji konferencji branżowej Hotel Meeting pozostał już tylko miesiąc. Zapowiada się ona bardzo ciekawie. W programie między innymi 11 prezentacji, panel dyskusyjny oraz warsztat sprzedażowy.

Chociaż nie ma jeszcze harmonogramu konferencji, to już dzisiaj możemy zdradzić jakie tematy i przez kogo będą poruszone podczas Hotel Meeting. Wśród prelegentów zobaczyć będzie można między innymi: Bartosza Paczyńskiego, właściciela Content Hero, który opowie „Jak wygryźć OTA”, Marcina Mączyńskiego, Sekretarza Generalnego, Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego z tematem „W grupie siła – czyli jak skutecznie obniżyć koszty w hotelu”, Krzysztofa Stęplowskiego, specjalizującego się w marketingu internetowym w hotelarstwie, Marketinghotelu.pl, który poruszy kwestie „Jak dotrzeć do segmentu MICE w kampaniach online? Kilka praktycznych przykładów’. Na pytanie „Dlaczego Revenue Management nie działa u mnie w hotelu?” odpowie Krzysztof Głąbiński, współwłaściciel firmy szkoleniowej szkoleniahoteli.pl oraz prezes systemu revenue Lybra.tech. Elżbieta Nitsze, Dyrektor Generalny, Airport Hotel Okęcie poruszy temat „Zarządzanie personelem – klient wewnętrzny/dzień cudzoziemca – case study”. Na temat „Prawo w branży hotelarskiej” wypowie się Mikołaj Ostrowski, adwokat, kancelaria OWIW Legal. „W hotelowej restauracji – czy dostanę coś bez mięsa? O tym jak w obliczu rosnącej popularności kuchni roślinnej w mądry sposób odpowiadać na zmieniające się potrzeby gości.” tym tematem zajmie się Maciej Otrębski, strategic partnerships manager kampanii RoślinnieJemy. Na pytanie „Ile tracisz na oszustach? odpowie Michał Czuma, właściciel, MC Consulting.

Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting, w tym szczegółowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie wydarzenia.

Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea.Istnieje możliwość odebrania darmowych wejściówek, wystarczy zgłosić kupca do formuły Business Seed Dating.

Poniżej kod QR do wydarzenia na Facebook-u

Hotel Meeting to cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży hotelarskiej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań hotelarzy i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

Jako organizator konferencji, zapewniamy uczestnikom dogodne warunki, by spotkania te były jak najbardziej efektywne i owocowały licznymi sukcesami zawodowymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.