Przedstawiciel IGHP w ROT województwa świętokrzyskiego

0
344
Piotr Dwurnik, dyrektor regionalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego i jednocześnie dyrektor hotelu Best Western Grand w Kielcach został członkiem zarządu Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.

Piotr Dwurnik od 2017 roku pełni funkcję dyrektora regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w regionie świętokrzyskim, dbając m.in. o usprawnienie wzajemnej komunikacji środowiska polskich hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, a także odpowiada za monitorowanie wydarzeń branżowych w regionie, współpracuje z władzami, samorządami i innymi lokalnymi instytucjami, które mają lub mogą mieć wpływ na branżę hotelarską.

Dwurnik jest absolwentem Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach oraz podyplomowych studiów menedżerskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z branżą turystyczną związany od 1999 roku. Karierę zaczynał na stanowisku referenta ds. marketingu w Przedsiębiorstwie Turystycznym „Łysogóry” w Kielcach. Następnie został kierownikiem działu marketingu, prezesem zarządu Biura Podróży „Łysogóry”, managerem ds. gastronomii Hotelu „Łysogóry” (obecnie BEST WESTERN Grand Hotel), managerem ds. zarządzania nieruchomościami w P.T. „Łysogóry” oraz kierownikiem projektu odpowiedzialnym za pozyskanie i rozliczenie dotacji UE oraz modernizację i rozbudowę Hotelu „Łysogóry” (BEST WESTERN Grand Hotel). Od 2008 roku pełni funkcję dyrektora spółki oraz członka zarządu w Przedsiębiorstwie Turystycznym „Łysogóry”.

Reklama

Piotr Dwurnik został powołany do zarządu ROT 24 maja w trakcie Walnego Zgromadzenia Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. Walne ponownie wybrało na prezesa ROT Jacka Kowalczyka, dyrektora Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Na pozostałych członków zarządu delegaci ponownie powołali Zenona Janusa, wicestarostę kieleckiego, Andrzeja Czubę, przedsiębiorcę turystycznego oraz Henryka Radosza, wiceburmistrza Buska-Zdroju. Nowymi członkami zarządu poza Piotrem Dwurnikiem zostali dyrektor Wydziału Kultury, Sportu i Promocji Miasta Kielce Artur Sobolewski oraz dyrektor Centrum Dziedzictwa Gór Świętokrzyskich i jednocześnie główny organizator Dymarek Świętokrzyskich Piotr Sepioło.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego to efektywna organizacja działająca w branży hotelarskiej. Od 2003 roku jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelarskiego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową oraz w Unii Europejskiej. Będąc najbardziej wpływową organizacją w branży, lobbuje na rzecz jej rozwoju, chroni interes hotelarzy, wspiera wszelkie inicjatywy gospodarcze swoich członków, a także promuje społeczną odpowiedzialność biznesu w branży.

IGHP dba o interesy polskich hotelarzy również na arenie międzynarodowej, będąc reprezentantem branży hotelarskiej w HOTREC (Konfederacja Narodowych Organizacji Hoteli, Restauracji, Kawiarni w krajach UE i europejskiego obszaru ekonomicznego). Więcej informacji na www.ighp.pl i na oficjalnym profilu tej organizacji na Facebooku.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.