Webinar: Nie pozwól aby koronawirus dopadł kampanie Google Ads Twojego hotelu

0
181

Wojciech Sroka zaprasza na bezpłatny Webinar pt. „Nie pozwól aby koronawirus dopadł kampanie Google Ads Twojego hotelu”. Na jakie narzędzia i kampanie warto postawić aby nie przepalić budżetu? Jak ustrzec się błędów które mogą powodować wzrost kosztów kliknięć? Jakie wartości oferty komunikować w przekazach reklamowych w obecnych czasach! Jak zachęcić użytkownika aby nie zwlekał z decyzją zakupową? Na te pytania można uzyskać odpowiedź 10 czerwca (środa) o godzinie 11:00.

KLIKNIJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA BEZPŁATNY WEBINAR

 

Wojciech Sroka

Partner Google, właściciel agencji marketingu dla hoteli Get In Web, certyfikowany specjalista Google Ads i Google Analytics.

Specjalizuje się w marketingu internetowym dla obiektów hotelowych opartym o analitykę internetową. Skutecznie wspomaga sukcesy sprzedażowe wielu renomowanych polskich hoteli.
Wieloletni praktyk prowadzący pierwsze w Polsce Adwordsy dla hoteli. Przygotowuje strategie e-marketingowe dla nowych i istniejących obiektów. W wolnej chwili prowadzi blog HotelAnalytics.pl oraz regularnie publikuje w magazynie Biznes Hotel. Amator kolarstwa górskiego i szosowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.