Power 2.0 – nowy początek bezpiecznego jutra

0
196

Agencja Power specjalizująca się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych zainicjowała nowy projekt – Power 2.0.

Czym jest Power 2.0?

Power 2.0 to odpowiedź na potrzeby dzisiejszego biznesu. To połączenie najlepszych praktyk i nowatorskich rozwiązań zespołu Agencji POWER. To eventy i wydarzenia on-line, wsparcie graficzne, szkoleniowe, konferencyjne i warsztatowe. To zbiór bezpiecznych modyfikacji w biurach. To pakiety środków ochrony osobistej dla pracowników i klientów. Power 2.0 to nowy początek bezpiecznego jutra!

Reklama

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, a także wyzwaniom, które stawia przed nami otaczająca rzeczywistość, przygotowaliśmy szereg nowych usług i propozycji współpracy, które mogą wesprzeć obecne działania naszych klientów – mówi o projekcie Olga Krzemińska-Zasadzka, CEO Agencji POWER. – Wszyscy funkcjonujemy w zupełnie nowej rzeczywistości. Nasza praca i rozrywka w dużej mierze przeniosły się do świata on-line. Rzeczywistość jest inna, inne są też bieżące oczekiwania i potrzeby. Power 2.0 jest naszą odpowiedzią na potrzeby dzisiejszego biznesu. Jest też ogromnym krokiem w przyszłość, która w dużej mierze oparta będzie na nowych technologiach i bezpieczeństwie rozumianym na wiele sposobów – zaznacza Piotr Zasadzki, General Director Agencji Power.

W projekcie Power 2.0 znajdziemy:

 • #Bezpieczny Event – organizacja eventów z zachowaniem obowiązujących norm bezpieczeństwa;
 • #Bezpieczny Hotel/Targi – wsparcie merytoryczne i techniczne hoteli i Targów we wdrożeniu i przestrzeganiu obowiązujących zasad bezpieczeństwa;
 • #Bezpieczne Biuro – wsparcie pracodawców w przygotowaniu bezpiecznej przestrzeni do pracy;
 • #BezpiecznaKonferencja #BezpieczneSzkolenie #MobilnyPlener – eventy organizowane w plenerze pod zadaszeniem w reżimie sanitarnym
 • #Wirtualne Studio – organizacja konferencji on-line, webinaria, transmisje on-line;
 • #Studio Grafiki – tworzenie grafiki 2D, 3D na potrzeby firm i organizacji;
 • #Produkcja Filmów – produkcja filmów korporacyjnych; reklamowych
 • #Warsztaty z Psychologiem – tematyczne sesje i warsztaty on-line z psychologiem (indywidualne i grupowe);
 • #Warsztaty On-line – tematyczne warsztaty on-line, a także warsztaty motywacyjne i praktyczna nauka umiejętności.
 • #Warsztaty dla Dzieci – zajęcia on-line dla dzieci: edukacyjne, językowe, rozrywkowo-sportowe;
 • #Tworzenie Stron WWW – projektowanie i tworzenie stron www;
 • #Sprzedaż Środków Ochrony – oferujemy profesjonalne preparaty do zapewnienia i zachowania najwyższych standardów higieny skóry w walce z koronawirusem;
 • #Szkolenie Bezpieczeństwa Covid-19 – szkolenie on-line kierowane do pracowników firm, związane z zachowaniem bezpieczeństwa w obecnej sytuacji.
 • BONUS: #Chwytakbezpieczeństwa #KameryTermowizyjne

Power 2.0 w akcji

Projekt Power 2.0 powstał kilka tygodni temu, a już dziś widać jego pierwsze efekty. Bardzo szybko okazało się, że zaproponowane w nim usługi i działania są bardzo potrzebne wielu firmom i organizacjom. Agencja Power nawiązała współpracę z firmami i placówkami ochrony zdrowia, wyposaża biura w środki ochrony osobistej, realizuje warsztaty tematyczne w wersji on-line, przygotowuje także kampanie marketingowe dla swoich klientów.

– W ostatnich tygodniach zrealizowaliśmy pierwsze projekty, w których wyposażyliśmy pracowników i klientów firm w środki ochrony osobistej oraz zestawy warsztatowe do samodzielnego złożenia w domu. To pokazuje, że Power 2.0 działa, jest potrzebny i przynosi pierwsze rezultaty – mówi Piotr Zasadzki, General Director Agencji Power – Obecnie pracujemy nad realizacją dużego projektu dla szpitali, w ramach którego wyposażymy 150 placówek w środki ochrony osobistej, komory inhalacyjne a także aparaty do USG. To już się dzieje, a za rogiem czeka kolejny tego typu projekt.

– Nigdy nie przypuszczałam, że Agencja Power będzie realizowała tego typu projekty dla placówek ochrony zdrowia. Dziś widzę, jak wiele się zmienia i odważnie podążam za tymi zmianami – dodaje Olga Krzemińska-Zasadzka, CEO Agencji POWER. – W wolnym czasie pracujemy nad nową odświeżoną szatą naszych stron www, zdobywamy środki pomocowe dla firm, działamy aktywnie w SOIT, TUgether i sztabie kryzysowym walcząc o LEPSZE JUTRO. Jest tak wiele do zrobienia, ale nie tracimy nadziei i entuzjazmu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty Power 2.0.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.