LSI Software zaprasza na targi EuroGastro i WorldHotel

0
306
Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia największych targów gastronomiczno-hotelarskich w Polsce – EuroGastro & WorldHotel. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 27-29 marca, tym razem w nowej lokalizacji, Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Zespół specjalistów LSI Software zaprezentuje najnowszą ofertę dla restauracji i obiektów hotelowych. Silną stroną tegorocznej ekspozycji będą rozwiązania do obsługi samoobsługowej, takie jak kioski czy systemy monitorów kuchennych KDS. Zwiedzający mogą zapoznać się z najpopularniejszym system Gastro i współpracującymi aplikacjami, które usprawniają zarządzanie każdym lokalem gastronomicznym. Nie zabraknie również nowych modeli sprzętu od stałych partnerów firmy – Posiflex i LRS. Terminale POS i peryferia marki Posiflex są w stanie pracować nawet w najtrudniejszych, gastronomicznych warunkach a systemy przywoławcze od LRS przyspieszą obsługę Klientów, zwłaszcza w ogródkach restauracyjnych.

Do obiektów hotelowych dedykowane są rozwiązania InteliHotel oraz Automatyka Hotelowa. Targi są idealną okazją, żeby sprawdzić, jak w praktyce działa taki system. To autorskie rozwiązanie GiP, oparte jest na sprzęcie firmy Roger i znacznie ułatwia sterowanie różnymi obszarami w hotelu, np. zarządzanie energią (system zarządza energią wyczuwając obecność Gościa w pokoju).

Reklama

Specjaliści firmy serdecznie zapraszają do odwiedzenia stoiska D26 w hali F. Profesjonalny zespół z chęcią odpowie na wszelkie pytania oraz doradzi przy wyborze sprzętu i oprogramowania.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.