Licytacja nabiera tempa. Mączyński, Straus, Pasenik, Krzycki, Gasińska i…Weber! Witamy na pokładzie!

0
1257

Licytacja ekipy trwa! Cena przekroczyła już 3000 zł! Rośnie liczba zainteresowanych zatrudnieniem  Marcina Mączyńskiego, Macieja Strausa, Rafała Pasenika, Rafała Krzyckiego i Anny Gasińskiej! Mamy kolejną niespodziankę! Okazało się, że pracy potrzebuje także Karol Weber!

W poniedziałek ruszyliśmy z aukcją na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli rozbijesz bank to na jeden dzień Marcin Mączyński, Maciej Straus, Rafał Pasenik, Rafał Krzycki, Anna Gasińska i Karol Weber zostaną pracownikami hotelu, restauracji lub dostawcy produktów dla branży HoReCa. Przyjadą w uzgodnionym terminie i podejmą się nawet najtrudniejszych zadań. Będą do dyspozycji 8 godzin. Zespół można zaangażować w jednym z działów:

  • housekeeping
  • recepcja
  • restauracja
  • kuchnia
  • obsługa eventów

Dostawca natomiast może zaangażować  np. w proces produkcji swoich produktów.

Termin wykonania usługi ustalony zostanie ze zwycięzcą, jednak czas jej realizacji jest ograniczony do 30 września 2020 roku. Usługa może być wykonana tylko na terenie Polski. Wylicytowana czwórka na własny koszt dojedzie w dowolny zakątek Polski. Aktualna cena przekroczyła 3000 zł. Czekamy na więcej! Przypominamy aukcja trwa do 23 stycznia!

Z dnia pracy w zwycięskim obiekcie lub firmie powstanie obszerna relacja w mediach społecznościowych oraz na portalu Horeca Business Club. Zatem oprócz dodatkowych rąk do pracy zyskujecie świetną okazję by móc się wypromować, wymienić wiedzą i doświadczeniem z ludźmi z branży.

NIE CZEKAJ! LICYTUJ OD 13 DO 23 STYCZNIA 2020!!!

LINK DO LICYTACJI!!!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.