#PomagamyPomagającym – Mihiderka W Drodze przyłącza się do akcji „Pomocne Pudełko”

0
820

Ruszyła akcja „Pomocne Pudełko”, której celem jest przekazanie ponad 1700 posiłków potrzebującym z trzech miast Polski – Warszawy, Krakowa i Białegostoku. Inicjatorem i organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Przedsiębiorców Branży Cateringu Dietetycznego wraz z firmami Cateromarket, Goodspeed i InPost. Do akcji dołączyło 14 firm cateringu dietetycznego w tym Mihiderka W Drodze.

W ramach akcji „Pomocne Pudełko” w tygodniu poprzedzającym święta, czyli w dniach 14-18 grudnia 2020 roku do trzech lokalizacji – w Warszawie, Krakowie oraz w Białymstoku – zostaną rozwiezione posiłki dla potrzebujących, które będą przygotowane przez firmy cateringu dietetycznego, które dołączyły do akcji. Partnerami akcji, po stronie potrzebujących, są organizacje: Serce Miasta, Zupa na Plantach oraz Stowarzyszenie ku dobrej nadziei.

Do akcji włączyło się 14 firm oferujących catering dietetyczny: Catering2be, Dieta Premium, Dietbox, Fit Kalorie, Fit na 5, Fitness Catering, Fresh Catering, LightDiet, Mihiderka W Drodze, Przełom w Odżywianiu, Rukola, WJEM, Wygodnadieta.pl oraz Zdrowy Smak. Firmy te przekażą w tym tygodniu łącznie ponad 1700 posiłków.

Codziennie, od 14 do 18 grudnia logistyczni partnerzy Pomocnego Pudełka, czyli Goodspeed i InPost rozwiozą do organizacji pomocowych posiłki od firm cateringowych, które przyłączyły się do akcji.

– Inicjatywa, którą podjęliśmy, ma na celu pomoc osobom w potrzebie w tym szczególnym przedświątecznym czasie. Cieszymy się, że wiele firm cateringowych dołączyło do naszej akcji, a dzięki naszym partnerom logistycznym mamy możliwość sprawnie przekazać posiłki tam, gdzie osoby potrzebujące będą mogły z nich skorzystać. Wierzymy, że w ten sposób chociaż w drobnym zakresie wpłyniemy na jakość ich życia. To pierwsza taka akcja organizowana przez nasze stowarzyszenie. I pewnie na niej nie poprzestaniemykomentuje Marek Lekki ze Stowarzyszenia Przedsiębiorców Branży Cateringu Dietetycznego.

– My również jesteśmy szczęśliwi, że możemy mieć drobny wkład w tak ciekawą akcję. Mihiderka od samego początku swojej działalności dostrzega wagę wielu problemów z jakimi styka się ówczesny świat – od pomocy potrzebującym poprzez globalny wpływ na ochronę naszej Planety. Tu bardzo ważnymi aspektami są między innymi – kuchnia roślinna, która ogranicza niszczenie środowiska naturalnego czy chociażby nasze zaangażowanie w tematy OZE – własna elektrownia fotowoltaiczna oraz flota samochodów elektrycznych do dowozów cateringu – dodaje Marcin Krysiński współwłaściciel sieci Mihiderka oraz Mihiderka W Drodze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.