Łap okazje na Black Friday w GoPOS! Zaoszczędź nawet do 2584 zł!

0
684
Fot.: GoPOSCzas największych promocji w roku właśnie się rozpoczyna. Z okazji Black Friday, GoPOS przygotował 3 oferty promocyjne, zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Jak wyglądają tegoroczne okazje?

Kompleksowe pakiety dla każdego biznesu
Pierwsza z przygotowanych ofert na Black Friday to pakiety, zawierające oprogramowanie i sprzęt. To opcja szczególnie korzystne dla wszystkich tych, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań dla swojego biznesu. Zestawy zawierają licencję GoPOS w wersji Basic lub Pro oraz wybrane urządzenia jak Terminal POS Android, Drukarkę Posnet XL, Drukarkę Bonową NPOS C-300 czy Szufladę SKL. Dodatkowo, wybierając tę promocję, do każdego zakupionego pakietu otrzymujemy dowolne rozwiązanie delivery za darmo. Dla tych, którzy zdecydują się na licencję GoPOS Basic, z wybranej aplikacji będzie można korzystać przez okres 6 miesięcy, a w przypadku licencji Pro – przez cały rok. Rozwiązania, które obejmuje ta promocja to: własny i bezprowizyjny sklep internetowy GoOrder; GoHub czyli integracje z zewnętrznymi platformami, jak Uber Etas, Glovo, Pysze.pl i Wolt oraz narzędzia GoDelivery: centralka telefoniczna i aplikacja dla kierowców.

Fot.: GoPOS

Dodatkowa aplikacja na rok za darmo
Dla restauratorów, którzy poszukują nowego systemu sprzedażowego dla swojego lokalu, GoPOS przygotował specjalną ofertę. Kupując licencją na rok drugą, dowolną aplikację otrzymujemy za darmo na okres 12 miesięcy. Promocja ta obejmuje takie rozwiązania jak: system do zarządzania stanami magazynowymi GoStock; aplikację usprawniającą komunikację z kuchnią – GoKDS; system zamówień online GoOrder; programy lojalnościowe GoClient; aplikację, pozwalającą na zautomatyzowanie procesów zakupowych w lokalu – GastroSupplier; system numerkowy; GoHub, czyli integracje z zewnętrznymi portalami; narzędzia GoDelivery: aplikację dla kierowców lub centralkę telefoniczną oraz innowacyjne E-menu, umożliwiające bezkontaktowe składania zamówień z poziomu telefonów komórkowych.

Fot.: GoPOS

Okazje dla obecnych klientów
Także obecni klienci firmy mogą skorzystać z promocji na Black Friday. Jeśli posiadasz już licencję miesięczną systemów GoPOS, wystarczy, że opłacisz ją za rok z góry, a wybrana dowolna aplikacja może być Twoja na okres 12 miesięcy za darmo.

Co jeszcze znajdziemy w GoPOS? / Bogata oferta firmy
Systemy GoPOS oferują szereg rozwiązań zarówno stacjonarnych, jak i dla zamówień realizowanych online. Wśród nich istnieje możliwość założenia własnego, bezprowizyjnego sklepu online z aplikacją GoOrder, integracja z zewnętrznymi platformami dostępna w GoHub, a także narzędzia GoDelivery, usprawniające obsługę zamówień na wynos i w dostawie.

Aby lepiej i wydajniej zarządzać stanami magazynowymi warto postawić na system GoStock. Jeśli chcemy usprawnić proces inwentaryzacji w lokalu i wyeliminować wszelkie błędy z nimi związane szczególnie pomocna będzie aplikacja do inwentaryzacji. W ofercie firmy możemy znaleźć także rozwiązania, które przyspieszą obsługę gości, jak Mobilni Kelnerzy. System GoKDS usprawni komunikację z kuchnią i skróci czas realizacji wszystkich zamówień, a możliwość utworzenia własnych programów lojalnościowych z GoClient pomoże zwiększyć sprzedaż i przyciągnąć do lokalu nie tylko stałych, ale też nowych konsumentów. Spośród innych rozwiązań istnieje także możliwość wprowadzenia bezkontaktowego składania zamówień bezpośrednio z poziomu smartfonów naszych gości dzięki innowacyjnemu E-menu.

Fot.: GoPOS

Więcej szczegółów na temat wszystkich ofert można dowiedzieć się, odwiedzając stronę internetową. Aby nie przegapić okazji i już teraz skorzystać z promocji wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny tutaj. Promocja trwa tylko do 26 listopada 2021 roku, a ilość pakietów jest ograniczona!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.