Ostatnie wolne stoisko na najbliższej edycji Hotel Meeting!

0
188
Zaplanowana na 22 października pionierska edycja konferencji Hotel Meeting w wydaniu Businesswoman Edition cieszy się gigantycznym zainteresowaniem nie tylko ze strony uczestników części merytorycznej, ale także przedstawicieli firm oferujących produkty i usługi dla sektora hotelarskiego. Na niespełna tydzień przed tym wyjątkowym w skali kraju wydarzeniem zostało już wykupionych ponad 80 modułów wystawienniczych, a chęć uczestnictwa w formule Business Speed Dating zadeklarowało ponad 60 kupców!

Zainaugurowana w ubiegłym miesiącu darmowa rejestracja na branżową konferencję biznesową Hotel Meeting spotkała się z gigantycznym zainteresowaniem ze strony hotelarzy. Pierwsza pula 100 bezpłatnych wejściówek wyczerpała się błyskawicznie, podobnie jak dodatkowa partia.

Nie mniejszym powodzeniem cieszą się stoiska dla firm oferujących produkty i usługi dla sektora HoReCa. W momencie publikacji niniejszego tekstu zostało już ostatnie wolne stoisko, dlatego organizator zachęca do szybkiej rezerwacji. Warto podkreślić, że z uwagi na ogromne zainteresowanie wystawców rozszerzono powierzchnię wystawienniczą.

Przedstawiciele firm, które zdecydują się na wykupienie pakietu z Kartą Business, uzyskają możliwość uczestnictwa w Business Speed Datingu, gdzie w ramach krótkich randek biznesowych spotkają się z osobami odpowiedzialnymi za zakupy w największych sieciach hotelowych, jak i obiektach niezależnych.

Firmy zainteresowane taką formą prezentacji swoich produktów i usług zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub bezpośrednio z organizatorem.

Tomasz Witecki
Business Development Manager
mob.: +48 600 833 660
mail: [email protected]


Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting Businesswoman Edition, w tym program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj