Łąki i ogrody na tapetach Muraspec również w wersji antybakteryjnej

0
863

Spośród wszystkich inspiracji, które oferuje Natura, ta wydaje się być najbardziej wdzięczna. Kwiaty, bo o nich mowa, zakwitły znów na tapetach Muraspec. O nową kwiatową serię o nazwie SECRET GARDEN wzbogaciła się kolekcja Wallmotion (cyfrowy nadruk na winylowym podkładzie. Delikatny, botaniczny wzór o rozpoznawalnej estetyce dostępny jest aż w 19 inspirujących wersjach kolorystycznych. Tak jak wszystkie tapety Muraspec można je zamówić w antybakteryjnej wersji, z dodatkiem środka Biomaster.

Tapeta przygotowana została na winylowym podkładzie o gramaturze 410g/m2, co gwarantuje jej m.in. wysoką trwałość oraz wytrzymałość mechaniczną – parametry pożądane zwłaszcza w obiektach użyteczności publicznej. Szerokość na poziomie 130 cm pozwala na ekonomiczną aplikację na inwestycjach kontraktowych. Tapety mogą być wzbogacone o antybakteryjny czynnik Biomaster, zapobiegający rozwojowi grzybów i bakterii na powierzchni okładziny.

Jeśli ktoś preferuje kwiaty przedstawione bardziej realistycznie powinien koniecznie zwrócić uwagę na kolekcję CANTARI. Znajdzie tu między innymi bukiety tulipanów, grządki karczochów przetykane konwaliami, rabatki pełne piwonii. Urodę kwiatów podkreślają zdecydowane, często też ciemne kolory tapetowej bazy: granat, butelkowa zieleń, a nawet czarny. Ornamentowe wzory połączone z ciemnym podkładem mają szlachetny, butikowy charakter. Tapety Cantari przygotowane zostały na wytrzymałym tekstylnym podkładzie, szerokość rolki to 53 cm. Okładziny mają obiektową jakość, co oznacza między innymi to, że są odporne na działanie promieni UV. Są również wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości (można je zmywać, a nawet szorować).

Graficy Muraspec chętnie sięgają po kwiatowe inspiracje przy tworzeniu praktycznie każdej kolekcji. Stąd kwiatowe wzory można znaleźć w różnych kolekcjach; m.in. Shangri-La czy Amazonia. Jeśli zaś chodzi o nadruki Wallmotion to wielbiciele kwiatowych motywów mają do dyspozycji całą sekcję o nazwie „Kwiatowe i botaniczne”.

Więcej informacji: www.muraspec.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.