Courtyard by Marriott Warsaw Airport zmienia wystrój. Będzie awangardowo

0
1360
Spółka Chopin Airport Development postanowiła gruntownie zrewitalizować stołeczny hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport. Projekt nowej aranżacji wnętrz jest już przygotowany, zaś właściciel uzyskał wszystkie niezbędne pozwolenia na modernizację.

Nowy wystrój zostanie zafundowany wszystkim częściom wspólnym znajdującym się na poziomie hotelowego lobby, począwszy od kawiarni z barem oraz restauracji, aż po stanowiska recepcji i sale konferencyjne, jak również każdemu z pokoi, których w obiekcie zlokalizowanym na terenie Lotniska Chopina w Warszawie jest aktualnie 236.

Źródło: http://www.warszawacourtyard.pl

Nowa odsłona Courtyard by Marriott Warsaw Airport to nieco awangardowa koncepcja architektoniczna, która znakomicie współgra z aktualną ideą „social table” realizowaną przez Marriotta. Goście decydujący się na pobyt w tym obiekcie mają doświadczyć różnicy między jego biznesowym charakterem za dnia, a atmosferą panującą po zmierzchu, stąd m.in. pomysł „rozciągnięcia” baru na długość całej powierzchni dotychczasowej kawiarni. W pobliżu baru powstanie strefa wypoczynkowa z biblioteczką i telewizorem, gdzie będzie można odprężyć się przy zapachu świeżo mielonej kawy. Uczestników konferencji organizowanych w tym przylotniskowym hotelu z pewnością ucieszy z kolei fakt, że już niedługo będą mogli zasiadać w odnowionych, komfortowych salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt AV.

Najważniejszym novum będą natomiast odrestaurowane piętra z pokojami gościnnymi, nieco minimalistyczne i utrzymane w stonowanej kolorystyce. Co warte podkreślenia, do remontu zostaną wykorzystane głównie polskie produkty, gdyż właściciel hotelu, spółka Chopin Airport Development, stawia na rozwój rodzimych firm.

Prace mają ruszyć jeszcze w tym roku. Przygotowaniem projektu nowych wnętrz zajęła się stołeczna Pracownia Architektury i Urbanistyki, FBT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.