MAX Premium Burgers wkrótce w Złotych Tarasach

0
1190

Na wszystkich miłośników skandynawskich burgerów będzie czekać bogata oferta dań mięsnych i bezmięsnych oraz wyjątkowe promocje.Najnowsza restauracja szwedzkiej sieci MAX, będzie siódmą w Polsce i drugą w Warszawie. MAX będzie zlokalizowany na trzecim, ostatnim piętrze centrum handlowego Złote Tarasy, a jego powierzchnia wyniesie 322,30 mkw. Do dyspozycji gości będzie 66 miejsc siedzących oraz 7 kas ekspresowych.

– Bardzo selektywnie i uważnie podchodzimy do lokalizacji naszych restauracji, ponieważ zależy nam, aby MAX był obecny w najlepiej skomunikowanych miejscach w Polsce i docierał do szerokiego grona odbiorców. Poprzez otwarcie naszej restauracji w centrum handlowym Złote Tarasy, wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą być blisko najważniejszych wydarzeń i jednocześnie poszukują smacznej oraz dobrej jakości oferty burgerów mięsnych oraz bezmięsnych – komentuje Jerzy Jakubiak, Country Manager Poland w MAX Premium Burgers.

Z okazji otwarcia, na wszystkich gości będą czekać produkty w specjalnych cenach. Flagowy Frisco Burger w zestawie z frytkami Crispy Fries i napojem, dostępny będzie w cenie 13,95 zł (cena regularna zestawu: 20,45 zł).

Kierownik restauracji Katsiaryna Askirka zaprasza do MAX Premium Burgers przy ulicy Złotej 59 codziennie w godz. 9:00-22.00.

MAX Premium Burgers

CH Złote Tarasy, 3. piętro

otwarcie 22.01.2020

godz. 9.00

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.