Mamy to! Hotelarze oraz Fundacja PHH pomogli naszemu koledze!

0
3499
Fot.: Materiały Maciej Szałek

W lutym rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na leczenie córki naszego kolegi, Macieja Szałka. Hotelarze z całej Polski włączyli się w akcję i bardzo szybko udało się zebrać 70 tysięcy złotych. Fundacja Polskiego Holdingu Hotelowego dołożyła brakującą kwotę 100 tysięcy złotych, co pozwoli na pokrycie całkowitego kosztu operacji i rehabilitacji Laury.

Laura cierpi na leukodystrofię, a jedyną szansą na poprawę jej komfortu życia jest rehabilitacja. Okazało się, że jej biodra są podwichnięte w 70%, dlatego konieczna jest poważna operacja obu bioder. Cały proces leczenia musi zostać jak najszybciej przeprowadzony, a koszt operacji i rehabilitacji wynosi 170 tysięcy złotych.

Hotelarze bardzo szybko zareagowali i licznie dokonywali wpłat, przekazano także wiele voucherów, których sprzedaż ma zasilić skarbonkę Laury. Dzięki olbrzymiemu wsparciu Fundacji Polskiego Holdingu Hotelowego, Hotele dla Medyków, udało się zebrać pełną kwotę potrzebną na operację i rehabilitację córki naszego kolegi, hotelarza.

„To wspaniała informacja! Bardzo cieszy natychmiastowy i tak duży odzew całej branży hotelowej. Bardzo cieszę się i doceniam, że zarząd Polskiego Holdingu Hotelowego bez chwili wahania zdecydował się dołączyć do wielkiej akcji zbiórki pieniędzy. To piękny gest solidarności z branżą hotelową, która w tym przypadku przekłada się na olbrzymi komfort psychiczny rodziców Laury, mogących skupić się już tylko na jej leczeniu. Wielkie brawa dla wszystkich hotelarzy!”Rafał Krzycki, Horeca Business Club

Rodzice Laury są bardzo wdzięczni za całe wsparcie, które otrzymali. Maciej Szałek, tata Laury i dyrektor generalny Kolumna Park Hotel, podziękował zarządowi Polskiego Holdingu Hotelowego oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do zbiórki pieniędzy.

„Nie sposób opisać słowami uczuć jakie nam towarzyszyły, ale mogę Państwu opisać ten stan jako euforia wdzięczności, wzruszenia oraz szczęścia. Jesteśmy poruszeni całą sytuacją i bardzo wdzięczni każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę do naszej zbiórki. Chcemy przekazać wyrazy wielkiego podziękowania i wdzięczności dla Polskiego Holdingu Hotelowego, Fundacji Hotele dla Medyków i Wszystkich ludzi, którzy dołożyli swoją cegiełkę aby ratować Laurę.”Maciej Szałek, tata Laury, dyrektor generalny Kolumna Park Hotel

Mimo że udało się zebrać wymaganą kwotę, zbiórka nadal trwa. Rodzice Laury motywują to kolejnymi możliwościami, jakie uruchamiają się dzięki dysponowaniu takimi środkami. Ich marzeniem jest wyjazd do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Amsterdamie, gdzie zostali zdiagnozowani w 2017 roku i gdzie znajduje się jeden z najlepszych ośrodków diagnozy i leczenia leukodystrofii na świecie.

Apelujemy zatem do wszystkich hotelarzy o dalsze wspieranie akcji, wpłat oraz przekazywanie voucherów, ze sprzedaży których będzie finansowana dalsza rehabilitacja i leczenie Laury.

Jak możesz pomóc?

Wpłać dowolną kwotę przez serwis Zrzutka.pl – https://zrzutka.pl/9etsbf

Przekaż voucher do swojego hotelu, restauracji czy Spa. Określ co obejmuje, do kiedy jest ważny oraz jaka jest jego wartość. Wszystkie vouchery będą wykorzystane jako nagrody, które kupić mogą darczyńcy dokonujący wpłaty dla Laury przez serwis Zrzutka.pl.

Jeśli chcesz przekazać voucher napisz do mnie [email protected] lub zadzwoń pod nr telefonu 663 979 700.

Kup jeden z voucherów/nagród wystawionych na profilu Laury w serwisie Zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/9etsbf

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.