Krzysztof Łobodziński poprowadzi jubileuszową, XV edycję Hotel Meeting

0
622
Fot.: FB Krzysztof Łobodziński - Konferansjer

W ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, redakcja portalu Horeca Business Club zaangażowała się w tegoroczne aukcje charytatywne. Wzięliśmy udział w kilku licytacjach, w których za każdym razem najważniejszym celem było wsparcie tego szczytnego celu.

Jednym z najbardziej ekscytujących zwycięstw była aukcja wystawiona przez Krzysztofa Łobodzińskiego, znanego konferansjera i członka zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej. Dzięki wygranej, Krzysztof zgodził się na prowadzenie XV jubileuszowej edycji konferencji Hotel Meeting, która odbędzie się 27 listopada 2024 roku w warszawskim Airport Hotel Okęcie.

Rafał Krzycki, wydawca portalu Horeca Business Club, skomentował tę współpracę słowami: Krzysztof swoją osobowością doda wydarzeniu mnóstwo energii. Bardzo cieszę się z tego powodu i jestem pewny, że m.in. dzięki jego obecności będzie to niezapomniane wydarzenie.

Dodatkowo, nasza redakcja miała zaszczyt wygrać licytację żeglarskiej przygody organizowanej przez Grupę Sztorm. Grupa Sztorm jest szeroko znana z organizacji kursów żeglarskich i wypraw, a także z prowadzenia Tawerny Korsarz w Warszawie i inicjowania projektów turystycznych dla dzieci i młodzieży.

W ramach naszego zaangażowania, wygraliśmy również inne aukcje. Część wygranych przedmiotów została przez nas przekazana do ponownej licytacji, co pozwoliło zwiększyć sumę przekazaną na konto WOŚP. Tegoroczny wkład w działalność Orkiestry jest kontynuacją naszego wieloletniego zaangażowania w tę szczytną inicjatywę.

Fot.: Horeca Business Club

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.