B&B HOTELS planuje ekspansję i wprowadzenie rozwiązania self-service

0
461
Fot.: FB - B&B HOTELS Polska

Sieć B&B HOTELS zanotowała wzrost na polskim rynku, sięgający 40% w 2023 roku. W odpowiedzi na ten rozwój, firma planuje utrzymanie szybkiego tempa ekspansji, aby w przyszłości stać się liderem w Polsce w segmencie „value for money”.

Wyzwania związane z rozbudową sieci hoteli stawiają przed zespołem IT sieci B&B HOTELS szereg zadań, w tym dostosowanie infrastruktury IT oraz wdrażanie nowych technologii mających na celu zwiększenie komfortu pobytu gości hotelowych.

Infrastruktura teleinformatyczna jest kluczowa dla prawidłowego funkcjonowania hoteli. Infrastrukturą IT w B&B HOTELS zarządza Sébastien Henssien, który objął stanowisko Dyrektora IT na początku 2023 roku. Jego zespół koncentruje się na dostosowaniu infrastruktury do rosnących potrzeb sieci, planowaniu, testowaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Pod kierownictwem Hensienna zespół IT przeprowadził reorganizację i rozbudowę środowiska IT, standaryzację infrastruktury w 14 hotelach w Polsce oraz wirtualizację systemów operacyjnych, co przyczyniło się do zwiększenia bezpieczeństwa sieci oraz poprawy wydajności infrastruktury IT.

B&B HOTELS, mając za cel posiadanie 50 hoteli do 2030 roku, testuje nowe udogodnienia dla gości. Wśród nich jest system zamkowy z funkcją online oraz stanowisko self check-in/self check-out, które pozwoli gościom na samodzielne zameldowanie i wymeldowanie bez konieczności kontaktu z recepcją. Prace nad umożliwieniem gościom samodzielnego rezerwowania pokoi oraz pobierania kodów dostępu przez internet również są w toku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.