Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter

0
2098

Właśnie rozpoczął się wyjątkowy tydzień dla hotelarzy i ich pracowników. Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter ma na celu podkreślić ważną rolę pracowników housekeepingu i podziękować im za ciężką pracę.

Jak możemy przeczytać w wydarzeniu na FB zorganizowanym przez Karola Webera, Inspektora Hotelowego i autora bloga www.enjoyyourstay.pl „Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter, który obchodzimy w Polsce, wywodzi się z międzynarodowego Housekeeping Appreciation Week, który w tym roku wypada w dniach 12-18 września.”

Link do wydarzenia: Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter 2021

Karol Weber, Inspektor Hotelowy i autor bloga www.enjoyyoustay.pl
„Klasyczne już powiedzenie o kulturze zarządzania mówi – Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów.

Międzynarodowy Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter dedykowany jest pracownikom, których zazwyczaj się nie widzi, ale gdyby ich zabrakło w hotelu, to zarówno goście, jak i współpracownicy na pewno by zauważyli i poczuli. Niewidzialnych magików, którzy dbają nie tylko o czystość, ale także nasz komfortowy pobyt, estetykę hotelowych wnętrz, każdy detal i pierwsze wrażenie.

Zachęcam hotele w Polsce, sieciowe i niezależne, by przyłączyły się wydarzenia. Zróbmy z tego dobry zwyczaj na kolejne lata.

Housekeeping, to brzmi dumnie!”

Zachęcamy do dołączenia do tej akcji i przesyłamy moc życzeń dla wszystkich pracowników służby pięter!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.