Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter

0
1321

Właśnie rozpoczął się wyjątkowy tydzień dla hotelarzy i ich pracowników. Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter ma na celu podkreślić ważną rolę pracowników housekeepingu i podziękować im za ciężką pracę.

Jak możemy przeczytać w wydarzeniu na FB zorganizowanym przez Karola Webera, Inspektora Hotelowego i autora bloga www.enjoyyourstay.pl „Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter, który obchodzimy w Polsce, wywodzi się z międzynarodowego Housekeeping Appreciation Week, który w tym roku wypada w dniach 12-18 września.”

Link do wydarzenia: Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter 2021

Reklama

Karol Weber, Inspektor Hotelowy i autor bloga www.enjoyyoustay.pl
„Klasyczne już powiedzenie o kulturze zarządzania mówi – Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów.

Międzynarodowy Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter dedykowany jest pracownikom, których zazwyczaj się nie widzi, ale gdyby ich zabrakło w hotelu, to zarówno goście, jak i współpracownicy na pewno by zauważyli i poczuli. Niewidzialnych magików, którzy dbają nie tylko o czystość, ale także nasz komfortowy pobyt, estetykę hotelowych wnętrz, każdy detal i pierwsze wrażenie.

Zachęcam hotele w Polsce, sieciowe i niezależne, by przyłączyły się wydarzenia. Zróbmy z tego dobry zwyczaj na kolejne lata.

Housekeeping, to brzmi dumnie!”

Zachęcamy do dołączenia do tej akcji i przesyłamy moc życzeń dla wszystkich pracowników służby pięter!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!